Windows Live Messenger 2009

Genelde yeni msn sürümü çıkacağından haberdar olurum bir kaç gün öncesinden.Bir internet sitesinden haber almış veya herhangi bir yerden duymuş olurum işte.Fakat bu sürüm benim için tam bir sürpriz oldu.Her zamanki gibi bilgisayarı açtım ve msn reklamlarında “Windows Live 2009” yazısını gördüm..

Yazıyı görünce hiç tereddüt etmeden tıkladım ve linkten download ettim.Yükledikten sonra her zamanki gibi bir msn penceresi bekliyordum.Fakat öyle olmadı.Windows Live Messenger 2009 gerçekten de Windows Vista’ya uyumlu bir şekilde dizayn edilmiş.2009’un modasına uygun bir şekilde tasarlanmış 🙂 Yeni versiyonda 200’den fazla açığın,hatanın düzeltildiği söyleniyor.

Windows Live Messenger 2009 buradan indirebilirsiniz.

Yorum yapın

Windows Live Messenger 2009” üzerine 17 yorum

  1. bende yükledim ama fakat lakin arkadaşlar webcam orta boydan yüksek olmuyor başkada 1 sorunum yok çok güzel yapmşlar ellerine sğlık tavsiye ederim…

  2. yaw güzel mi gercekten benım suankı msn acılıor ama hıc bı ıletı gonderemıyorum ne ıs anlamadım

  3. meraba arkadaşlar
    ben yeşim balkız.ya bende yükledim windows live messenger 2009.gayet hoş bir şeye benziyor ama msn yi bi açtım ne gördüm tahmin edin.yazıyoki kişi lstenizde henüz hiç kimse yok kişi ekleyin yazıyor.ben şimdi o kadar kişinin adresini nerden bulurum geri yükleyemem mi acaba kişileri bilen varsa yardım lütfen bi çareyim..

  4. vırus programlarınızı ve firewallarınızı kontrol edın engelleyebılıo bende baya ugrastım ama sonunda yukledım:=