Windows Live Messenger 2009 İçin Msn Plus

Msn Messenger’ı plus eklentisiyle kullanmaya alışık olduğum için indirdiğim ilk gün siteye baktım fakat yüzeysel olarak baktığım için programı bulamadım.Daha sonraki günlerde ayrıntılı olarak bakınca linki buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

Henüz Windows Live Messenger 2009 kullanmıyorsanız hemen tıklayın.

Messenger Plus Nedir?

Halk arasında msn plus olarak bilinen Msn Messenger’ın en çok kullanılan eklentisidir. Msn plus ile Live 2009 Msn’inizi daha eğlenceli ve kullanımı kolay hale getirebilirsiniz.Sohbet günlükleme, çeşitli sesler ve msn plus’ın içindeki kendine has eklentilerle kendi messengerınızı istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Messenger Plus! Live programını buradan indirebilirsiniz (Windows Live 2009)

Msn Plus! Live programını buradan indirebilirsiniz. (Diğer Windows Live sürümleri)

Not : Linki yeniledim.Yeni bir sürümü çıktı ve sanırım renkli nick sorununu düzelttiler.

Yorum yapın

Windows Live Messenger 2009 İçin Msn Plus” üzerine 72 yorum

  1. gencler yabacıyız ama kusura kalmayın msn plusu yükledim ama çevrim dışı birine tıklayınca yeni figürler gözükmüyor uygun birine mi tıklayınca çıkar o yeni plus figürleri ?

  2. bakın anLatıyoRmm … pc ye indiRinn sonraa üstüne çift tıkLayınn …iLErii..sponsoR pRogramı yükLee vaR ona tıkla ondan sonra iLeRiyee tıkLaa… sonRaa bidahaki adımda lisans sözleşmesişartlarını kabul ediyorum var onu tıkla ileriye bass…..sonraa yükLemeycek pRogramı yükLedikTnn sonRada biTTii ye tıkLayosuNN oLuyoo…. 😉 bY_JoNaTHaN ümt ..<<<

  3. slm ya arkadaşlar benim pc de msn plus vardı ama sonra bunu kullanmanız için yeni sürümünü yüklemeniz gerekmekte aksi taktirde kullanamazsınız diye yazı cıktı baktım msni kullanamıyorum yeni sürümünü yüklemeye çalışıyorum ama sorun cıkıo olmuyo bir türlü yardımcı olursanız sevinirim

  4. kopyala yapıştır neden olmuyoo… başkalarıı yapıyo onlarında 2009 yenii

  5. yhaa calışmıooo arkadaslar basından sonuna kdar anlatırmısınıznasıl kurulcanıı

    lütfennnnnn .:(