Hediyeyi sen kap 1

pdfdergi üyesi, fırsat ayağına kadar geldi.

Daha önce de söylediğimiz gibi içerik yollayarak hediye kazanma dönemi başladı.

Hemen şimdi kayıt ol ve sonra buradan giriş yapıp özgün* içeriğini hazırla. Makalen hazır olunca inceleme için gönder ve makalen yayınlansın. Makale göndermek için 11 Mayıs 2008 tarihine kadar vaktin var. Ama acele etmelisin.
27 Nisan 2008 tarihinden sonra yayınlanan ve 23 Mayıs 2008 saat 23.23′ e kadar en çok okunan 1. yada 2. makale seninki olsun

  • Avea, Turkcell ve Vodafone kontörlü hatlarından birinde kullanabileceğin 100 kontör yada
  • 1 GB USB Memory kazan (Kargo bizden). Hediyelerden birini seçebilirsin, seçim sana ait.

* İçeriğin daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir, tespiti halinde hediye verilmez, içeriğin çalıntı olması sadece yazarın sorumluluğundadır.
* İçerik teknoloji ağırlıklı konulardan seçilmelidir. Ahlak kurallarına ve yasalara aykırı yazılar yayınlanmaz, yayınlanıp sonradan farkedilirse makale silinir, hediye verilmez.
* Yazacağın makaleye fikir vermesi açısından şunlara bak.

Makale başlığını iyi seç, unutma ilgi çekmesi için başlık çok önemli. Makalende kullanacağın resimler için http://www.yukle.tc/ yada http://img1.imageshack.us/ gibi siteleri kullanabilirsin. Unutma makale göndermek için 11 Mayıs 2008 tarihine kadar vaktin var, ama acele et, ne kadar erken gönderirsen okunma oranın o kadar artar.

Yorum yapın

Hediyeyi sen kap 1” üzerine 2 yorum