Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı

Evet yanlış okumadınız. Bu kitaba bedava sahip olabilirsiniz. 336 sayfalık bu dev eseri okurlarımızdan birine hediye ediyoruz.

Kitabı kazanabilmeniz için yapmanız gereken şey sadece bu yazıya yorum yazmak ve yoruma girdiğiniz e-posta adresi ile pdfdergi google group üyesi olmak.

(Güncelleme: Bazı arkadaşlar yorum yazarken e-posta adresi girmiyor. E-posta adresi giremezseniz sizin pdfdergi google grup üyesi olup olmadığınızı anlayamayız. Hediye kazanmak için yaptığınız yoruma e-posta adresinizi de girmelisiniz.)

15 Kasım 2009 Pazar günü Random.org üzerinden yapılacak seçim ile hediyeyi kazanan yorumcu belirlenecek ve hediyesi adresine gönderilecektir. Detay için buraya bakınız.

Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3‘ü öğrenmek isteyenler için kaliteli bir içerik sunan Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu.

Kitap, ilgi çekici Flash projeleri tasarlama, video ve ses dosyalarını aktarma, etkileşimli düğmeler oluşturma ve sembollere animasyon uygulama gibi pek çok konuda gerçek uygulamalara ait örnekler ve pratik bilgiler sunuyor.

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated, yeni Flash ile ilgili çok ince detayları ve CS3’ün püf noktalarını gösteriyor.

Yetkili Eğitim Kılavuzunda ilk 11 ders Adobe Flash‘ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsıyor. Sembollere animasyon uygulama, Timeline düzenleme, statik ve dinamik metinlerle çalışma, video ve ses dosyalarını aktarma, bileşenleri özelleştirme bu derslerden bazıları.

Kitapta ayrıca ActionScript 3.0 ve yerel Illustrator dosyalarının aktarılması gibi Flash CS3‘teki en yeni özellikleri ve kullanımlarını aktaran bölümler de yer alıyor.

adobe-flash-cs3-kitap

Güncelleme: Kitabı kazanan okuyucumuz 15 Kasım 2009′ da random.org üzerinden belirlenmiştir. Bu yazıya 116. sırada yorum yapan ve aynı zamanda pdfdergi google grup üyesi olan anti-aslan takma isimli kullanıcıyı tebrik eder, kitabın kendisine faydalı olmasını dileriz.

Yorum yapın

Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı” üzerine 151 yorum

  1. uzun zamandır böyle yardımcı bir kaynak arıyordum.. şimdiden çok teşekkür ederim…

  2. Artık e-kitap dönemi ama hala kağıdın yerini hiç birşey tutmuyor. Bilgisayarımda bir sürü e-kitap var, basılmışı daha iyi olur.

  3. Flash tasarımı hep öğrenmek istedim.Ama programlama öğrenme isteği önde geldi.Kitap inşallah hakedene gider.

  4. merhaba sayın pdf dergi düzenleyen arkadaşlar bu uygulama çok güzel birşey herkezin bilgi sahibi olmasını ve herşeyden haberdar olmasını sağlıyorsunuz bu uygulamanız için tşkrler.

  5. güzel bir çalışma. bu çalışmayı ve pdfdergi sitesini hazırlayan arkadaşları can ü gönülden kutluyor, çalışmalarının devam etmesini temenni ediyorum.

  6. sadece bu yazıya değilde tüm yazıların yorumları çekilişe dahil olsada şu sitedeki yorum oranları biraz artırılsa.. dadından yinmez 😉

  7. güzel bir çalışma. bu çalışmayı ve pdfdergi sitesini hazırlayan arkadaşları can ü gönülden kutluyor, çalışmalarının devam etmesini temenni ediyorum.

  8. Böyle güzel faydalı bilgileri bizimle hiç bir karşılık beklemeden paylaştığınız için emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum.İnşallah layıkı ile bu kitaptan faydalanabilecek bir arkadaşımıza hediye gider.

  9. Güzel bir uygulama olmasının yanı sıra, hediye edilecek kitabın güncel olması daha güzel.Programın yenilikleriyle birlikte işe yarayacak bir kitap.

  10. pdfdergi gerçekten gerek haberleri gerek yazılarıyla internette önemli bir site. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.