Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı

Evet yanlış okumadınız. Bu kitaba bedava sahip olabilirsiniz. 336 sayfalık bu dev eseri okurlarımızdan birine hediye ediyoruz.

Kitabı kazanabilmeniz için yapmanız gereken şey sadece bu yazıya yorum yazmak ve yoruma girdiğiniz e-posta adresi ile pdfdergi google group üyesi olmak.

(Güncelleme: Bazı arkadaşlar yorum yazarken e-posta adresi girmiyor. E-posta adresi giremezseniz sizin pdfdergi google grup üyesi olup olmadığınızı anlayamayız. Hediye kazanmak için yaptığınız yoruma e-posta adresinizi de girmelisiniz.)

15 Kasım 2009 Pazar günü Random.org üzerinden yapılacak seçim ile hediyeyi kazanan yorumcu belirlenecek ve hediyesi adresine gönderilecektir. Detay için buraya bakınız.

Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3‘ü öğrenmek isteyenler için kaliteli bir içerik sunan Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu.

Kitap, ilgi çekici Flash projeleri tasarlama, video ve ses dosyalarını aktarma, etkileşimli düğmeler oluşturma ve sembollere animasyon uygulama gibi pek çok konuda gerçek uygulamalara ait örnekler ve pratik bilgiler sunuyor.

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated, yeni Flash ile ilgili çok ince detayları ve CS3’ün püf noktalarını gösteriyor.

Yetkili Eğitim Kılavuzunda ilk 11 ders Adobe Flash‘ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsıyor. Sembollere animasyon uygulama, Timeline düzenleme, statik ve dinamik metinlerle çalışma, video ve ses dosyalarını aktarma, bileşenleri özelleştirme bu derslerden bazıları.

Kitapta ayrıca ActionScript 3.0 ve yerel Illustrator dosyalarının aktarılması gibi Flash CS3‘teki en yeni özellikleri ve kullanımlarını aktaran bölümler de yer alıyor.

adobe-flash-cs3-kitap

Güncelleme: Kitabı kazanan okuyucumuz 15 Kasım 2009′ da random.org üzerinden belirlenmiştir. Bu yazıya 116. sırada yorum yapan ve aynı zamanda pdfdergi google grup üyesi olan anti-aslan takma isimli kullanıcıyı tebrik eder, kitabın kendisine faydalı olmasını dileriz.

Yorum yapın

Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı” üzerine 151 yorum

 1. Pdfdergi Ekibine Bugüne Kadar Bizleri Bilgilendirmeleri ve Yeniliklerden Haberdar Ettikleri İçin Teşekkür Ediyorum. Güzel Bir Uygulama. Herkese Bol Şanslar…

 2. tebrik ederim.güzel bir uygulama.pdf dergi gittikçe daha profesyonel olmaya doğru ilerliyor.başarılarınızın devamını dilerim…

 3. Merhaba,
  Bu tür çalışmalar bilişimin Türkiyede gelişimini destekler.Yalnız gurubun dosya alanını 100Mb. gördüm yetersiz olursa googledan kendi alanımıda seve seve açarım link vermeniz yeterli olur.Tabii nasıl yapılır sizden.

 4. Kampanya çok güzel. Hem sitenin Eğitime ne kadar destek verdiğini gösteriyor. Umarım kitapdan en çok faydalanmak isteyene gider. PdfDergiyide Tebrik ediyorum…

 5. bir programlama öğrencisi olarak bu kitap iyi olur bana nasipse 😀

 6. bilgi toplumu olmanın önemini daha da artırdığı bu çağ da bu tür faydalı işlerde bulunan sizlere gönül dolusu teşekkürler…umarım bu tür faaliyette bulunan insanlar artar ve topluma ve geleceğe yön verecek olan gençlerin eğitimine daha da fazla katkı da bulunulur…bu ve bundan sonraki çalışmalarınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkürler…elinize ve emeğinize sağlık….

 7. Bu dergiyi ilk yıllarından beri takip ediyorum fakat son zamanlarda biraz da olsa okurların ilgisinin azaldığını düşünüyorum. Evek böyle bir yayın ülkemizde yok denecek bir okuyucu kitlesine hitap ediyor ve neredeyse onlarca lira ödeyerek alınan dergiler kadar güzel içeriklere sahip. Umarım bundan sonraki zamanlarda daha net ve iyi başarılara imza atmaya devam edersiniz. Yolunuz açık olsun. Araştırmalarınızda başarılar.

  Emrah YILDIZ

 8. İçerik anlamında çok güzel paylaşımlardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Çok iyi bir çalışma olarak görüyorum. Ayrıca PDFderginin sürekli büyüyerek çok daha iyi noktalara gelmesini isterim. Böyle bir şeye ihtiyacımız var.

  Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

 9. Güzel bir kampanya ilgilileri içn yararlı birkitap.
  Kampanya için teşekkürler.

 10. daha oncede yazmıstım ama bırdaha yazmayı ihtiyac duydum cok guzel bır olay