Windows 7 indir

Windows 7 indirme bağlantıları ile ilgili bir çok yazı yazıldı çizildi. Ancak hiç bir yazı windows 7’ yi bu kadar kolay indirmenize izin vermedi. Az sonra size Windows 7 32 Bit ve Windows 7 64 Bit sürümlerinin indirme linklerini vereceğim.

Biliyorsunuz, yeni bir bilgisayar satın aldığınızda çoğu zaman işletim sistemi önyüklü olarak gelir, tabiki genellikle marka bilgisayarlarda olur bu. Toplama bilgisayarlarda işletim sistemini ayrıca satın almanız gerekir.

İster toplama bilgisayarınız için, ister farklı versiyon windowsunuzu yükseltmek için isterseniz de önyüklü olarak alınan fakat sonradan geriyüklmesinde problem yaşadığınız bilgisayarlarınız için yeni, temiz bir kurulum dvdsine ihtiyaç duyarsınız.

İşte böyle bir durumda windows 7 dvdsi aramaya başlarsınız. İnternette bir çok windows 7 indirme bağlantısı mevcut, ancak çoğu fake yada ölü link. Şimdi, en güncel ve direkt olarak Microsoft web sitesinden indirebileceğiniz Windows 7 indirme linklerini paylaşıyorum.

Bu linkler Windows 7 kurulum DVD’ si için gerçek ve resmi indirme bağlantılarıdır. Bu yüzden yasal kullanım için geçerli bir ürün anahtarına ihtiyacınız olacak. Eğer zaten herhangi bir windows 7 ürün anahtarına sahipseniz sorun yok. Eğer geçerli bir ürün anahtarınız yoksa 30 günlük deneme kullanımından sonra Windows 7’ yi kullanamazsınız.

Aşağıdaki bağlantılardan Windows 7 ISO dosyasını indirebilirsiniz. Sonrasında bu dosyayı uygun bir programla DVD’ ye yazmanız gerekecek.

Ve işte şimdi de Windows 7 indirme linkleri:

Download Windows 7 Home Premium:

Download Windows 7 Professional:

ISO dosyalarını DVD/CD ye yazabileceğiniz programların bir listesini iso yazmak isimli makalemizden bulabilirsiniz.

Yorum yapın

Windows 7 indir” üzerine 3 yorum