www.fanwalk.tv fanwalk başladı

Sony Ericsson FanWalk, projesi bu hafta başladı. Benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunan projede, 100 koyu müzik hayranı 2008 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ne katılmak için Londra’dan Liverpool’a kadar yürüyor. Sony Ericsson FanWalk ekibi projenin mümkün olan en fazla içerik ve hızda izleyicilere ulaşmasını sağlamaya çalışıyor.

Bu çalışmaların başında, tüm aktiviteyi canlı olarak yayınlayacak olan ve yanı sıra sosyal bir ağlara geçiş de sağlayan www.fanwalk.tv adresinin geliştirilmesi de yer alıyor. Organizasyonun en can alıcı noktası ise 100 kişiyi 9 gün süresince bir arada tutacak interaktif bir platform olma özelliği.

Sony Ericsson Batı Avrupa Bölgesel Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Catharine Rijstenbil organizasyonla ilgili olarak, “Oldukça büyük bir kapsamı olan bu organizasyon için güçlü bir takım çalışması gerekiyor. Sony Ericsson FanWalk bize, tüketicilerimizle hayatta bir kez olabilecek müzikal bir yolculuğa çıkararak gerçekten benzersiz bir iletişim şansı veriyor. Sony Ericsson, yenilikçi ürünleriyle genişletilmiş bir müzik deneyimi sunarak mobil müzik pazarına sürekli olarak yön veriyor. Sony Ericsson FanWalk bunu bir adım daha öteye taşıyor” diyor.

Ağustos ayında kampanyaya katılmak isteyen müzik severlerden videolarını www.fanwalk.tv adresine yüklemeleri istenmişti. Yarışmaya 3000’i aşkın katılım sağlandı. Günde ortalama 9000’i aşkın kişi siteyi ziyaret etti. Oylama sistemi ile katılımcılar arasından 100 kişi FanWalk’a katılmaya hak kazandı. Bu 100 kişiden biri ise ödül töreninin gerçekleştirileceği Echo Arena sahnesine çıkarak ödüllerinden birini verme fırsatı yakalayacak.

Yolculuk süresince FanWalk yürüyüşçüleri Sony Ericsson W595, W760 and W350 model telefonlarından kişisel blogları’nı www.fanwalk.tv adresine yükleyecek ve müzikal yolculukları hakkında bilgi verecek.

Bu heyecan verici ve zorlu yolculuğun tüm detayları www.fanwalk.tv adresinden yayınlanacak

Yorum yapın