Microsoft AutoCollage ile fotoğraflarınızı birleştirin

Dijital fotoğraflarımız gittikçe çoğalıyor ve bunların bir kısmını basıyoruz. Bazende fotoğraflar üzerinde oynamalar yaparak daha güzel bir görünüm elde etmeye çalışıyoruz. Örneğin 7-8 tane fotoğrafı bir araya getirip tek bir resimde göstermek istiyoruz. Bunu manuel yapmak elbette çok zaman alacak.

Bazı programlar bunu az bir zahmetle başarabiliyor ama Microsoft AutoCollage 2008 gerçekten çok başarılı. İşte bir örnek:

Microsoft AutoCollage Vista & XP kullanıcıları için indirilebilir durumda ancak 30 gün deneme sürümü. Eğer satın almak isterseniz 20$. Bence Microsoft’ un bu tarz ürünleri bedava vermesi gerekir. Buradan aldığı 20 dolardansa ücretsiz vererek alacağı teşekkür daha önemli.

Microsoft AutoCollage 2008 indirin

Yorum yapın

Microsoft AutoCollage ile fotoğraflarınızı birleştirin” üzerine 5 yorum

  1. gül ki sevgilim gül ki gözlerin solmasın sakın ask cıcegım gel bıraz bana gel bıraz daha arşa cıksın namelerım kapatmıstım kalbımın kapılarını ama sen geldın araladın bıkmıstım bu zalım hayatan bılmezdım bılmezdım bırdaha sevecegımı yıne ögretın bana sevmeyı yenıden dogdum senle oggrendım yurumeyı ne olur bırakma ellerımı yalnızlıktı sensızken tek yoldasım gecelerse arkadasım neredeydın bugune dek benı bulmadın oysa ben senı hep aradım