alo iyi günler ben vahit oğlumu bulup getirene tam 100 bin lira

Bir grup öğrenci öğrenimini tamamlamak amacı ile KIBRIS’a gitmişti. Ailelerinden ilk defa uzak kalacaklardı. Tek başlarına kalacak ve hayatı biraz daha yakından öğreneceklerdi. Arkadaşlıkların, dostlukların hatta bütün hayatın bencillikleri, kıskanmaları arasında birbirleri kısa zamanda sıkı bir dostluk kurmuşlardı.

Onlar artık aynı evde kalıyor, yemeklerini kendileri yapıyor ve yiyorlardı. Zaman geçtikçe birbirlerini tanıyorlardı, paylaşmayı öğreniyorlardı.

Aradan 1 yıl geçti ve içlerinden birisi bazı sebepler nedeni ile okulu bırakıp memleketine dönmek zorunda kalmıştı. Bir yıl sonra Davut da arkadaşlarına veda etti. Diğer kalan kişiler ise eğitimlerine devam etmekteydi.

Zaman içinde herkes bir şekilde ayrılmıştı. “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur” sözü görevini tamamen yerine getirmişti.

Bütün bu kişiler zaman gelip okullarını bitirmişler ve gerçek hayat dediğimiz hayata başlamışlardı. Kimi mühendis kimi mimar kimi bilgisayar mühendisi olmuştu.

Bir gün, bu gruptan ilk ayrılan arkadaşımız, en azından diğer kişiler nerededir, ne yapıyordur diye öğrenmek amacı ile diğer kişileri aramaya başladı. Sonunda herkesi bulmuş, herkesle konuşmuştu. Ama sadece bir kişiye ulaşılamıyordu…

DAVUT!.. Yani sitenin (www.aloiyigunlerbenvahitoglumubulupgetirenetam100binlira.com) kuruluş amacı olan kişi..

Artık onu da bulmak istediğimiz için böyle bir yola başvurmak zorunda kaldık ve bize yardımcı olacağınıza inanıyoruz.

Bize yardım eden herkese şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarız hep beraber DAVUT’u buluruz ve bunu kutlarız.

Artık GERÇEK HİKAYE’yi de öğrendiniz..

Eğer Davut’ un nerede olduğunu bilmiyorsanız bile bu siteyi tanıdıklarınıza duyurarak Davut’u bulmak için bize yardım edebilirsiniz.

Telefon işletmecisi olan Vahit’ le sitenin bir ilgisi yokmuş. Telefon işletmesini buradan dinleyin.

Yorum yapın