Ayyıldız tim İsrail sitelerini hackledi

İsrail’in Gazze’ye giden yardım gemilerine saldırmasıyla tüm dünyada gözler Türkiye ve İsrail’ e çevrildi. Kendilerine ‘Ayyıldız Tim’ diyen Türk siber askerleri sanal ortamda İsrail’e ait yaklaşık 1500 internet sitesini hacklediğini açıkladı. Ayyıldız Tim adındaki Türk hacker gurubu saldırıların devam edeceğinin bilgisini veriyor.

Fas ve İranlı hackerlarla harekete geçen ve kendilerine “Ayyıldız Tim” diye grup, İsrail askerlerinin Filistin’e insani yardım götüren Gazze’ye Özgürlük filosuna yaptığı saldırıyı İsrail’e ait yaklaşık 1500 siteyi hackleyerek protesto etti. “Hey İsrail. herkese bulaş ama Türkiye’ye bulaşma, sizi vaat edilmis topraklara gömeriz, insanları öldürmekle kazanamıyacaksınız. Katledilmiş bir milletsiniz ama sizde çocukları katleden katiller oldunuz. Biz AYYILDIZ TİM Cumhuriyet’in çocukları olarak size demokrasiyi insan haklarını öğretmeye geldik. Bundan ötesi; ya istiklal, ya ölüm!” mesajını bıraktı.

‘Ayyıldız Tim’in internet sitesinde İsrail sitelerini hacklemek isteyen kişilere nasıl hackleneceği konusunda bilgiler veriliyor. Grup asıl hedeflerinin İsrail Savunma Bakanlığı ve MOSSAD’ın internet sayfasını hacklemek olduğunu açıkladı.

Yorum yapın

Ayyıldız tim İsrail sitelerini hackledi” üzerine 4 yorum

  1. Bu Metin İsrail’e Yaptığım ”İsraile Son Mektup” Adlı İndeximden Alıntıdır

    Yaptığınız Bu İntahar Dikkate Alınarak En Kısa Zamanda Sanal Alemde Olduğu Gibi, Gerçek Hayattada Ağzınızın Payı Verilecektir.. Biz Sizi Bir Ülke Olarak Bile Görmüyoruz Sadece Nüsusu 4 Milyon Olan Ve Amerika Gibi Bir Ülkeye Karılık Eden Sırtından Geçinen Ona Tetikçilik Yapan Bir Eşkiya Topluluğusunuz. Madem Okadar Cesurdunuz Neden Barış Gönüllülerinin Ellerinde Silah Olmadığını Gördüğünüz Halde Ateş Açtınız, Neden Yerde Cansız Yatan Bi Adamın Kafasına 4 Kurşun Sıktınız. İşte Cevabı, Okadar Korkak Bir Ülke Siniz Ki Yerde Cansız Yatan Adamdan Bile Korkup Mermi Sıktınız ( Buı Türk Benim Gibi Kansız Değil Son Damla Kanı Akana Kadar Bekleyimmi Dedin Acaba )

    Gazze’ye Umut Götüren Yaşam Götüren Mavi Marmara Gemisinde Hiçbir Silah Ve Benzeri Malzeme Olmadığını Biliyordunuz .Türkiye Gazze’ye Silah Göndermek İstese İlk Yapacağı İş, Namlusunu Sizin Ağzınızdan Çıkartıp Dipçiğini Gazzeye Uzatir, Tetiğide Türkiye Çekerdi. Savaş Dediğin Onurlu Bir Eylemdir Çünki Sonucunda Hayat Kazanılır Ülke Kazanılır Ama Sizin Bu Yaptığınızın ,Neresinde Onur Neresinde Şeref… Siz Kendi İdam Sehpanızı Hazırlayıp İlmiği Boyundan Geçirdiniz Bizede İskemble Tekmelemek Kalacak.

  2. hackledikleri sitelere koydukları kliplerin arkaplanından calan müzikler kilise şarkıları. bu ne perhiz? bu ne lahana turşusu?