TTNet Vitamin Yarışması

TTNet bilgisayar destekli eğitime ilgiyi artırmak için “TTNetVitamin Yarışması” adlı bir yarışma başlattı. İlköğretim 6,7 ve 8’nci sınıfta okuyan öğrencilerin katılabileceği yarışma 20 Haziran tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yurtdışı seyahati, dizüstü bilgisayar ve ADSL internet bağlantısı gibi hediyelere sahip olacak.

Yarışma 20 Mayıs 2008 – 20 Haziran 2008 tarihleri arasında İnternet aracılığı ile ulaşılabilecek www.TTNetVitaminYarismasi.com sitesi üzerinden yapılacak, yarışma sonucunda ödül kazananlar ve ödül dağıtımı ile ilgili tüm bilgiler yarışma sonlandıktan sonra, yarışma web sitesinde ilan edilecek.

Yarışmaya, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda 2007-2008 eğitim-öğretim yılı içerisinde öğrenimine devam etmekte olan ilköğretim 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri katılabiliyor.

Öğrencilerin, yarışmaya kayıt olabilmek için T.C. kimlik numaralarını, okumakta oldukları okulu, öğrenci numaralarını ve bulundukları sınıfı doğru bir şekilde sisteme girmesi gerekiyor. Girilen okul bilgileri M.E.B. “e-okul” sistemi tarafından doğrulanacak, bu yüzden okulunuzun “e-okul” sistemine kayıtlı olduğundan emin olmalısınız.

Ödüller ise şöyle

Yarışma Kayıt Sayfası

Yorum yapın

TTNet Vitamin Yarışması” üzerine 278 yorum

  1. ipek :sevgili ttnt vitamin kurduğunuz vitamin eğitime bir türlü üye olamıyorum üye olunmuyosa neden kurdunuz ttnt vitamini bence merve haklı bende 4de gidiyorum ama derslerim çok kötü lütfen vitamin eğitimi kolayca açmamız için herkese açık kalsın ve kolayca girelim 🙁

  2. sevgili ttnt vitamin kurduğunuz vitamin eğitime bir türlü üye olamıyorum üye olunmuyosa neden kurdunuz ttnt vitamini bence merve haklı bende 4de gidiyorum ama derslerim çok kötü lütfen vitamin eğitimi kolayca açmamız için herkese açık kalsın ve kolayca girelim :):(