pdfdergi’ yi takip edebileceğiniz yöntemler

Türkiye’nin sevilen teknoloji yayını pdfdergi’ yi takip edebileceğiniz yöntemler gün geçtikçe çoğalıyor. İşte sık sık güncellenen pdfdergi içeriğini izleyebileceğiniz bazı yöntemler:

pdfdergi Google Gruplar: pdfdergi google gruplara e-posta adresinizi yazarak üye olursanız haftada 1 yada 2 e-posta ile pdfdergi’ de çıkan haber ve makale özetlerini size yollarız. 6000′ e yakın üyesi olan gruba sadece pdfdergi yönetimi e-posta gönderiyor. pdfdergi google gruba üye olmak için aşağıdaki kutuya e-posta adresinizi yazın ve kayıt ol düğmesine basın (onay e-postası istenecektir).pdfdergi rss: pdfdergi’ yi herhangi bir rss okuyucu ile takip etmek için buraya (pdfdergi rss kısayolu: http://feeds.feedburner.com/pdfdergi) tıklayın.

Google Toolbar: Google Toolbar (Google Araç Çubuğu) kullanıyorsanız, pdfdergi içeriğini daha hızlı erişim için buraya tıklayarak pdfdergi düğmesini Google Toolbar Araç Çubuğuna ekleyebilirsiniz. (Google toolbar” ınız yoksa, buraya tıklayarak indirebilirsiniz)

iGoogle: iGoogle kullanıyorsanız pdfdergi iGoogle gadget’i size hem güncel haberleri, hem de pdfdergi’ de yayımlanmış olan en son makaleleri getirecek, hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız! pdfdergi iGoogle gadget’ ını yüklemek için buraya tıklayın.

pdfdergi sık kullanılanlar: pdfdergi’ yi tarayıcınızın sık kullanılanlar klasörüne eklemek için pdfdergi ana sayfasında iken CTRL+D tuşlarına aynı anda basın. Internet Explorer kullanıcıları buraya tıklayabilir.

pdfdergi’ yi takip edebileceğiniz diğer yöntemler aklıma gelmiyor, sizin aklınıza gelen bir yöntem varsa yorumlarınızda bildirebilirsiniz.

Yorum yapın