Playchess satranç programını ücretsiz kullanın

İş Bankası, dünyanın en büyük internet satranç platformu Playchess ile kapsamlı bir işbirliği projesini hayata geçirdi. Mevcut 220 bin kayıtlı kullanıcısı ile dünyanın en fazla ziyaretçiye sahip online satranç platformu olan Playchess’le İş Bankası arasındaki anlaşma ile yıllık abonelik ücreti ile hizmet veren Playchess, Türkiye’den bağlanan lisanslı satranç oyuncuları için ücretsiz hale gelmiş bulunuyor.Dünyanın en aktif ve en fazla ziyaretçiye sahip satranç portalını Türk satranççıları için ücretsiz hale getiren anlaşma, aynı zamanda Kalmukya Cumhurbaşkanı olan FIDE Başkanı Kirsan İlyumzhinov ve Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Ali Nihat Yazıcı’nın katılımlarıyla 19 Mart 2008 tarihinde İş Kuleleri’nde düzenlenen toplantıyla duyuruldu.

Toplantıda ayrıca 2006-2007 Avrupa Satranç Şampiyonu Kübra Öztürk de site üzerinden, dünyanın diğer ucundaki profesyonel satranç oyuncularıyla gösteri maçı yaptı.

Programı indirmek için playchess adresini yada  www.satrancoyna.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Yorum yapın

Playchess satranç programını ücretsiz kullanın” üzerine 12 yorum

  1. mac book için playchess nasıl yükleyebilirim bilgisi olan lütfen yardımcı olsun…

  2. gta download ile indirilir.ama downloadı bilggisayarınıza yülemeniz gerek.yüklediğinizde bilgisayarınıza hiçbir zarar gelmiyor.