Seni arayanlar sen cevap verene kadar reklam dinlesin sen kontör/dakika kazan

Turkcell hizmeti olan TonlaKazan Nedir?

TonlaKazan, Turkcell ÇalarkenDinlet abonelerine arandıkça kontör/dakika kazandıran bir sistemdir. TonlaKazan Üyeleri kendilerini arayanlara reklam dinlettikçe, kampanya limitleri çerçevesinde çeşitli şekillerde ödüllendirilirler.
Sistem Nasıl İşler, Ben Nasıl Kazanırım?

TonlaKazan’a kayıt olmanla birlikte sistem aktif olur. Hiçbir şey yapmana gerek kalmaz. TonlaKazan üyesi olduktan sonra artık görüşme yaptıkça kazanacaksın.

Seni arayanlar, sen telefonu açmadan önce bir markanın reklam müziğini dinleyecek*. Telefonu açıp görüşmeye başladığın an en az 1 kontör/15saniye kazanmış olacaksın.

Gördüğün gibi, TonlaKazan sisteminde kazanmak için aslında yapman gereken pek bir şey yok gibi. Tek fark artık arandıkça kazanacaksın, daha çok aran daha çok kazan.

Telefonunda dinletilecek tonları kendin ayarlamak istersen sisteme giriş yapıp, dinleyip beğendiğin tonları seçmen yeterli olur.

Tonlarını seçtikten sonra artık seni arayanlar sırasıyla seçtiğin tonları dinlerler.

TonlaKazan’la ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı iletişim formumuzu doldurarak iletebilirsiniz.

* Görüşmen sen cevap verdiğin an başlar. Seni arayanlar tanıtımın tamamını dinlemek zorunda bırakılmaz. Yalnızca sen arama çağrısına cevap verene kadar geçen süre boyunca o tanıtım dinletilir, sen cevap verince de hemen kesilerek görüşme başlatılır.

Yorum yapın

Seni arayanlar sen cevap verene kadar reklam dinlesin sen kontör/dakika kazan” üzerine 7 yorum

  1. reklam aldığımız kontör kazandığımız da oldu ama herhalde iyi gitmeyen birşeyler var ki ton alamıyoruz alsak bile telefonda reklam oluyor site şu anda bir şey dinletmiyorsun yazıyor hediye kontörünü vermiyorlar.bu balon söndü arkadaşlar.

  2. bence de arkadaşlar çok saçma bir şey bu kadar çok saçma şeyi bir şeyi ilk kez gördüm)

  3. Eğer kontör verirlerse, kesin karşı taraftan kontör alırlar.
    (beni dostlarım arayacağına göre neden dostlarımın parası gitsin. bencede saçma.