Değerli okuyucuların yardımına ihtiyacım var..!

Merhaba,

Sayfanın içeriğinin güzelleşmesi ve zenginleşmesi açısından katkıda bulunmaya çalışanlardan birisiyim. Üyelerden Bilişim konusunda fikir ve bilgilerini makale olarak burada yayınlamalarına istekli olacaklarını düşünmüştüm ancak katılımın olmadığı görmekteyim.

Arkadaşlar,

Ziyaret etmiş olduğunuz bu ortamda ne tür yazılar olması sizin beklentilerinizi karşılar ya da ne türden bilgilere yazılara ihtiyaç duymaktasınız. Bu yönden fikirlerini paylaşmanızı istiyorum. Vakit buldukça içeriği zenginleştirmek adına sizlerden gelen fikir ve yorumların çok büyük önemi var ve bu oluşturulan yazılarda da sizin yönlerdirmeleriniz şüphesiz büyük önem taşımaktadır. Okuyucuların bu yönde desteğini beklemekteyim. Lütfen aşağıda yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Teşekkürler.

Yorum yapın

Değerli okuyucuların yardımına ihtiyacım var..!” üzerine bir yorum

  1. bu değişimi yapmadan önce sorduğunuzda da yazmışımdır ama burada oluşacak sistemi beklemek istedim…

    görüyorumki tamamen bir blog olayına döndünüz..şahsi düşüncem şu ki, önceki site çok daha güzel ve kaliteliydi..temasından olsun, konuların yerleşimiyle sağlanan estetik görüntüden olsun..ve özellikle içerikten olsun..

    önceki mekanınızda konulara olan merakım ve ilgim çok daha fazlaydı..şimdi onu göremiyorum kendimde..

    diyecek bişe yok,değişimin gerekliliğini düşünerek hareket etmişsinizdir,geçerli bir sebebi vardır mutlak..burayı,içeriği çok daha iyi bulanlarda vardır ancak ben ısınamadım..

    belkide zamana ihtiyaç var..ben ve sizi yakından takip eden birçok arkadaş adına..;)