Turkcell çoklu internet Turkcell MultiVINN

Birden fazla bilgisayarınız var ama tek bir vınınız var. Bu çok can sıkıcı. Ama o günler geride kaldı. Çünkü Turkcell MultiVINN çıktı. Turkcell MultiVınn’ la birden fazla bilgisayar tek bir vınn kullanarak internete çıkabiliyor.
İşte, yazlıkta, plajda, parkta, teknede… Nerede olursanız olun artık çok sayıda Vınn’ a ihtiyacınız yok. Günümüzde artık herkesin nasıl bir cep telefonu varsa kişiye özel bir bilgisayarı da var, yada yavaş yavaş oluyor. TAbi bu durumda herkes ayrı ayrı vınn vb. abonesi olmak zorunda kalıyor. Eğer sürekli birlikteyseniz, örneğin bir öğrenci evindeyseniz tek bir VInn ile birden fazla kişi internete bağlanabilirsiniz.
turkcell-çoklu-internet-multi-vinn
Turkcell’in Türkiye’de bir ilk olarak satışa sunduğu 3G Mini Multi Modem MultiVINN ile dileyenlerin ister iş yerinde ister plajda, 3G hızını sevdikleriyle paylaşmaları mümkün olacak. MultiVINN kullanıcıları herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan usb kablosu ile şarj ederek Lİ pili sayesinde 4 saate kadar ve sabit hat ücreti ödemeden 5 kişi her an her yerde, özgürce 3G
hızında kablosuz olarak internetin keyfine varabilecek. MultiVINN’ı Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar ve Turkcell Satış  Noktaları’ndan bulabilmek mümkün.
Yepyeni bir teknolojik ürünü daha Türkiye’de ilk kez Turkcell müşterilerine sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, “Turkcell 3G hızı ve mobilite avantajıyla Türk insanının internet alışkanlıklarını değiştiriyor ve internet kullanımını artırıyor. Müşterilerimiz MultiVINN ile Turkcell 3G hız ve kalitesiyle interneti sevdikleriyle de paylaşabilecek. Böylelikle her an, her yerden internete ulaşmanın hayatlarına getireceği kolaylığı ve zenginliği deneyimleyecek” dedi.
MultiVINN ile her an her yerde çoklu internet bağlantısı
Tüm Turkcell İletişim Merkezleri ve yetkili satış noktalarında satışa sunulacak MultiVINN öğrenciler, seyahat edenler, mobil çalışanlar, yazlıkçılar ve küçük ofisler için ideal bir internet çözümü sunuyor. Çünkü bu küçük modemle zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın, 5 kişi için aynı anda Turkcell 3G kapsama alanı içerisinde her yerden her an internete bağlanarak eposta alıp göndermek, Facebook’ta arkadaşlarla buluşmak, online oyunlar oynamak, canlı radyo & TV yayınlarını takip edebilmek, şarkı, klip & film indirmek, banka işlemlerini online yapabilmek ve kurumsal şirket ağına bağlanmak mümkün.
Cepte bile rahatlıkla taşınabilen MultiVINN Lİ pili ve şarj ile çalışabildiği için elektrik bağlantısına da ihtiyaç yok. Ayrıca
cihaz tüm wi-fi destekli bilgisayarlar ile uyumlu.
Bu özgür Turkcell 3G deneyimi için MultiVINN’ı tavsiye edilen 300 TL’ye Axess karta10 taksit ile alabilmek mümkün oluyor. Ürünün Turkcell internet paketleri ile kullanılması tavsiye ediliyor.

Turkcell MultiVINN: Beraber İnterneteBağlanmanın Yeni Yoluİşte, yazlıkta, plajda, parkta, teknede… Turkcell’in yeni 3G Mini Multi Modem’iMultiVINN sayesinde 3G hızında interneti, dilediğiniz mekanda sevdiklerinizlepaylaşmanız artık mümkün.

Bu yenilikçi ürün sayesinde tek bir MultiVINN’la birdenfazla kişi aynı anda, her an her yerden 3G hızının tadını çıkaracak.Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, sunuduğu yenilikçi 3G’li ürün veservislerle müşterilerinin hayatında fark yaratmaya devam ediyor.

Turkcell’inTürkiye’de birilk olarak satışa sunduğu 3G Mini Multi Modem Turkcell MultiVINN ile dileyenlerin ister iş yerindeister plajda, 3G hızını sevdikleriyle paylaşmaları mümkün olacak. Turkcell MultiVINN kullanıcılarıherhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan usb kablosu ile şarj ederek Lİ pilisayesinde 4 saate kadar ve sabit hat ücreti ödemeden 5 kişi her an her yerde, özgürce 3Ghızında kablosuz olarak internetin keyfine varabilecek.

MultiVINN’ı Turkcell İletişimMerkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar ve Turkcell Satış Noktaları’ndan bulabilmek mümkün.Yepyeni bir teknolojik ürünü daha Türkiye’de ilk kez Turkcell müşterilerine sunuyorolmaktan mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu BölümBaşkanı Berna Akyüz Öğüt, “Turkcell 3G hızı ve mobilite avantajıyla Türk insanınıninternet alışkanlıklarını değiştiriyor ve internet kullanımını artırıyor.Müşterilerimiz MultiVINN ile Turkcell 3G hız ve kalitesiyle interneti sevdikleriyle de paylaşabilecek.Böylelikle her an, her yerden internete ulaşmanın hayatlarına getireceği kolaylığı vezenginliği deneyimleyecek” dedi.

MultiVINN ile her an her yerde çoklu internet bağlantısıTüm Turkcell İletişim Merkezleri ve yetkili satış noktalarında satışa sunulacak Turkcell MultiVINN öğrenciler, seyahat edenler, mobil çalışanlar, yazlıkçılar ve küçük ofisler için ideal bir internetçözümü sunuyor. Çünkü bu küçük modemle zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın, 5 kişi için aynı anda Turkcell 3G kapsama alanı içerisinde her yerden her an internete bağlanarak eposta alıp göndermek, Facebook’ta arkadaşlarla buluşmak, online oyunlar oynamak, canlı radyo & TV yayınlarını takip edebilmek, şarkı, klip & film indirmek, banka işlemlerini online yapabilmek ve kurumsal şirket ağına bağlanmak mümkün.

Cepte bile rahatlıkla taşınabilen Turkcell MultiVINN Lİ pili ve şarj ile çalışabildiği için elektrik bağlantısına da ihtiyaç yok. Ayrıcacihaz tüm wi-fi destekli bilgisayarlar ile uyumlu. Bu özgür Turkcell 3G deneyimi için MultiVINN’ı tavsiye edilen 300 TL’ye Axess karta10taksit ile alabilmek mümkün oluyor. Ürünün Turkcell internet paketleri ile kullanılması tavsiye ediliyor.

Yorum yapın