Anadolu Üniversitesi – Açıköğretim E-Öğrenme Portalından yazdırma

SORU: adresinde geçmiş yıllara ait sınav soruları var. bunları bilgisayara kaydedemiyorum ve yazdıramıyorum da. soruların olduğu sayfaya gidince pdf dönüştürücüde çalışmıyor. sağ tuş tıkladığımda
settings..

About adobo flash player9 (resimdeki gibi)
yazıları geliyor. bilgisayara nasıl kaydederim veya word, pdf ye dönüştürebılır miyim.

yardımcı olursanız bütün açık öğretim öğrencileri sizlere minnettar kalacaktır. teşekkürler

CEVAP: Açıköğretim e-Öğrenme Portalında bulunan tüm içeriğin, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan tüm hakları Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne ait olup, izin alınmaksızın herhangi bir yol ile ve herhangi bir biçimde tümünün veya bir parçasının; kalıcı veya geçici olarak çoğaltılması, bu tür çoğaltmayı gerektiren yükleme, görüntüleme, çalıştırılma, aktarılma ve depolanması, çevirisi, adaptasyonu, düzenlenmesi veya herhangi bir değişiklik yapılması ve bundan doğan sonuçların kullanılması, kullandırılması, bedelli veya bedelsiz olarak herhangi bir şekilde kamuya yayımı yasaktır. Aksi takdirde hukuki ve cezai başvuru yolları kullanılacaktır.

Yorum yapın

Anadolu Üniversitesi – Açıköğretim E-Öğrenme Portalından yazdırma” üzerine 9 yorum

 1. Firefox da cache viewer eklentisini yükleyin ardından sayfaya girip sınav sorusunu açın. Sisteminiz bunu firefox cache sine ekleyecektir. Cache viewer ile kitapSWF dizinindeki unite01.swf gibi bi dosya göreceksiniz onu kaydedin oldu bitti.

  İnternet explorer kullanıcılarının bişi yapmasına gerek yok direk sayfaya girin soruları açın ie cachesinden swf yi kaydedin yazdırın o kadar.

 2. Gerek yok ki.Neden oradan alacaksın soruları?Herkesin aklında şu var aynı sorular çıkabilir.Ben son sınıftayım hiç öyle denk gelmedi.Belki geldi ben farketmedim.Aynısı çıkmıyor.Benzer sorular olabilir.Zaten diğer sitelerin verdiği soruları ve yardımcı kitapların konu arkalarında ki ve deneme sınavları bölümlerini yaptığın zaman dersi rahatlıkla geçersin.
  Murat ilkumut ve ilkumut diye google’dan arattığın zaman sitelerinde deneme sınavlarını bulabilirsin.Bunlara ek olarak da e-öğrenme sitesindeki deneme sınavların çözersen yeter artar bile emin ol.e-öğrenmede kileri printerdan rahatlıkla çıktı da olabilirsin.
  Kolay gelsin.

 3. PDF995 googleda arat bu pdf dönüştürücü yani yazıcıdan pdf dosya cıktısı alıyor.
  sayfaya git ve sag uste yazıcı resmini tıkla ve yazıcı olarak PDF995 i sec

 4. çıktısını alıp evde ders çalışmak için istiyorum. çıktı almadan çalışılmıyor. print screen falan çok zor. bunun başka bir formülü vardır muhakkak.

 5. ama sadece evde kullanacaksan yukarıdaki açıklamayı dikkate alarak tabi yasal uyarıyı yani