Yarışma yazarları dikkatine..!

Merhaba arkadaşlar,

Pdf derginin yarışma tadında başlattığı yazarlık hususunda işlem yapan arkadaşlara bir kaç kullanım ip ucu vermek istedim.

Kayıt olduktan sonra Giriş yapınız. Bu işlemler aslında anasayfa sağ en altta yer almakta. Bundan sonraki adımda Yaz bölümünden yazınızı yazıp incelemeye gönderebilirsiniz. Benim sizlere söylemek istediğim birkaç nokta var. Yazı yazdığınız alanın alt kısmına baktınızda Etiketler göreceksiniz buraya yazdığınız kelimeler sizin makalenizin içeriğinin özeti gibidir. Arayanın bulması için anahtar niteliğindedir. arada virgül koyarak birden fazla ilgili kelime yazabilirsiniz. Kategorilerde konuya uygun bir seçim yapabilirsiniz. Benim en çok sevdiğim bir özellik konuyu şifreleme en altta

Password Protect This Post

ismi ile göreceksiniz. Buraya şifre verdiğinizde sadece söz konusu şifreyi bilenler giriş yapacaktır. Örneğin sadece Pdf üyelerine bir e-posta göndererek şifreyi dağıtabilir sadece onların yazınızı okumasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu özel bir durumdur. En son olarak benim favori özelliği söylemek isterim. Örneğin 3-5 makale yazdım. hepsini ardı ardına yayınlamak istemiyorum. o Halde panelde sağ tarafa bakacak olursanız Publish immediately ifadesi göreceksiniz. Burada belirttiğiniz tarih sizin makale ya da yazınızın yayınlanma tarihi olacaktır. Bence bu çok hoş bir özellik, Bunları yapmakta özel yetenekler gerektirmiyor. Sadece biraz ilgi ve meraklı olmak herşeyden önceside bir heves etmek gerek. Tüm katılımcı arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.

Yorum yapın

Yarışma yazarları dikkatine..!” üzerine bir yorum