Sweatshirt ile laptop çantası nasıl yapılır?

Kapşonlu bir sweatshirt ile kendi dizüstü bilgisayarı çantanızı kendiniz yapmak ister misiniz? Çok basit bir şekilde hem şık hem de kullanışlı bir dizüstü bilgisayar çantası yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izledikten sonra artık sizde kapşunlu bir sweatshirt ile harika bir çantanın nasıl kolay bir şekilde yapıldığını görüp kendiniz için yapmaya başlayabilirsiniz.

Videoda da izlediğiniz gibi kolay bir katlama tekniği ile katlanan sweatshirt hem koruyucu, hem şık, hem kullanışlı hem de orijinal bir dizüstü bilgisayarı çantasına dönüştü. Bu çanta ile diğer dizüstü bilgisayarı çantaları arasında fark yaratacak ve gören herkesin hayran kalmasını sağlayacaksınız. Çevrenizdekiler bu şık dizüstü bilgisayarı çantasını öğrenmek için sıraya girecek.

Laptop çantasının haricinde birden fazla şakle sokabileceğimiz kapşonlu sweatshirt ile kolay bir katlama şekliyle rahat bir yastık yapabilir ve ayrıca farklı bir kullanım tekniğiyle şık bir sırt çantası da yapabilirsiniz.   Aşağıdaki videoda görüldüğü gibi şekilden çekile giren sweatshirt gerektiğinde çanta gerektiğinde yastık hatta bebek taşıyıcı şekline dahi dönüştürebilirsiniz. Kendi modanızı basit bir kapşonlu bir sweatshirt ile yaratabilir ve çevrenizdekilerin hayranlık dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz.

Yorum yapın

Sweatshirt ile laptop çantası nasıl yapılır?” üzerine 2 yorum

  1. video var ve görüntülenebiliyor. Sanırım sizin youtube’ a erişiminiz yok. Youtube için dns ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapabilirsiniz.

  2. bir de videoyu izleyebilseydik. Sanırım video dosyası konulmamış