pdfdergi bedava reklam kampanyası

Ziyaretçilerimiz arasında bir çok blog yazarı, web sitesi yada forum yöneticisi bulunmakta. Bir çoğumuzun en büyük sıkıntısı yeterli derecede reklam yapamamak. Reklam vermek istediğimizde az yada çok para harcamamız gerekiyor. pdfdergi olarak bizler bir çok blog yazarı ile röportaj yaparak Türk internet dünyasında tanınan yada tanınmayan bir çok blog yazarına yardımcı olmaya çalıştık. Şimdi de farklı bir çalışma içine girmekteyiz. Ücretsiz Reklam yada Ücretsiz Backlink yada her ne şekilde adlandırılırsa.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış bilişimle ilgili bir yazı hazırlayın, bu bir donanım inceleme yazısı yada nasıl yapılır yazısı olabilir, yada sizin seçtiğiniz başka bir konu olabilir. Yazınızın en sonuna yazar/blog hakkında kısa bir bilgi ve web sitenizin bağlantısını gönderin. Biz de yazınızla birlikte web sitenizin bağlantısını da yayınlayalım. Böylece hem sizin bilginiz hemde yazınız 10.000 lere 100.000 lere hatta milyonlara ulaşsın.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bazı istatistikler:

11.000+ e-posta abonesi
1.000+ rss abonesi
220.000+ ziyaretçi (aylık)
320.000+ sayfa gösterimi (aylık)
Alexa 74.553

Not: Gönderilen yazının daha önce yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılmaktadır. Yazı yayınlandıktan sonra bile eğer daha önce başka bir mecrada yayınlandığı tespit edilirse ilgili yazı silinir. Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın, emeğe saygı lütfen.

Yorum yapın