Ücretsiz FLV Dönüştürücü ve Video İndirici

Free FLV Converter: Bu ücretsiz program sayesinde video sitelerinde arama yapıp, bulduğunuz videoları indirebilir, indirdiğiniz dosyaların formatını değiştirebilirsiniz.

Youtube,GoogleVideo,MetaCafe,Yahoo! gibi bir çok video sitesinden video indirebilme özelliğine sahip programın ücretsiz olması bana göre en güzel özelliği 🙂 Video indirmenin yanında bilgisayarınızdaki videoları da flv’ye , flv dosyalarını da diğer formatlara dönüştürmenizi sağlaması önemli bir artı.50’ye yakın dil desteği bulunan programda Türkçe dil desteği de mevcut.

Free FLV Converter

Yorum yapın

Ücretsiz FLV Dönüştürücü ve Video İndirici” üzerine 3 yorum

  1. Güzel bir paylaşım. Her nekadar TTnet kotalı tarife uygulaması söz konusu olsada umuyorum yakın bir gelecekte herhangi bir veriyi yerel depolarda saklama ihtiyacı kalmayacak ve herşey online olarak işlenebilecek, Açıkçası ben sınırsız bir bağlantıda bir videoyu izleyebiliyorsam, Bunu indirerek depolama yapmayı pek cazip görmüyorum. Ama yinede ihtiyaca göre değişen bir durum olduğundan faydalı bir program teşekkürler.

  2. v10a Türkçe dil seçeneğinin olması gerçekten güzel. Programın kullanımı sanırım çok basit. Hemen indirip deneme yapacağım. Güzel bir programa benziyor.