Joomla’dan WordPress’e geçişi tamamladık

Selamlar, bildiğiniz gibi sitemiz için joomla kullanıyorduk. Joomla 1.x ten joomla 1.5 e geçmeyi planlıyorduk ama sonra wordpress‘ e geçişi daha uygun gördük. Aslında bunun bir sürü sebebi var. Geçiş tamamen manuel oldu.

Şu an görüntülemekte olduğunuz sitemizin teması illacrimo. Bazı arkadaşlar wordpress altyapılı yeni görünümü beğenirken bazı arkadaşlar da joomla altyapılı eski görünümü daha başarılı buluyor. Tema konusuna çok fazla takılmayın bence. Önemli olan içerik. İçeriğimiz artık daha da zenginleşecek.

Sonuçta tema istediğimiz zaman değiştirebileceğimiz bir opsiyon.

Yeni sitemizle daha aktif olmayı planlıyoruz. Yeni sitemize kayıt olan herkes aynı zamanda bir editör adayı.  Yani sitemizde yayınlanması için makale gönderebilirsiniz, tabi özgün olmak koşulu ile.

Artık biz daha iyi içerik üretmek için hazırız. İçerik konusunda sıkıntımız yok ama sizlerinde takıldığınız/çözüm aradığınız sorularınız olursa soru cevap bölümümüzde yanıtlamaya çalışacağız.

Desteğiniz için sonsuz teşekkürler…

Yorum yapın

Joomla’dan WordPress’e geçişi tamamladık” üzerine 3 yorum

  1. siteyi uzun zamandır takip ediyorum. içeriklerin hemen hepsinden yararlanıyorum. mail ile gelen haber böülümü süper. yalnız nisan dergissi hala yayınlanmadı. sitenin ismine yakısır dergiler hazırlıyorunuz. elbette içerik önemli ama görselde önemli olmak zorunda bir cok insan görsel olarak begendigi siteleri tercih etmekte merak ettigim neden koca ekranın sadece 3 te biri kullanılıyo. her yer sanki bombos gibi. ekran komple kullaanılmalı bence. insallah önerilerimiz dikkate alınır. saygılarımla….

  2. benceda dergiyi hazırlama ve yaınlama konusunda diğer arkdaşlarda katkıda buluanbilrlerse gerçekten harika bir dergi dahada harika aolacaktır…

  3. bence bu dergi çok yararlı herkesin üye olmasını tavsiye ederim arkadaşlar