Binlerce Messenger ifadesi sizin olsun

ZMsn, Windows Live Messenger ve MSN Messenger 7 için geliştirilmiş bir eklenti yazılımıdır. Bu yazılım Messenger uygulamalasını ve sunduğu olanakları gerçekten daha kolay ve etkileşimli bir hale getiriyor… Binlerce Messenger ifadesi

Örneğin, ZMsn kullanıcıları tarafından sürekli olarak güncellenen hali hazırda binlerce ifadeyi, tek tıklama ile Messenger uygulamana ekleyebiliyorsun. Ve elbette kendi ifadelerini binlerce ZMsn kullanıcısı ile anında paylaşabiliyorsun. Ayrıca üç temel arama motoru Google, Yahoo ve MSN ‘de; web, resim ve grup aramalarına tek bir noktadan ulaşabilirsin.

Ãœcretsiz Messenger ifadeleri

İfadeler Messenger ‘ın sunduğu standart ifadelerin dışına çık ve kendini daha iyi ifade et. Binlerce ifade yan tarafta. Messenger ‘ın yan menüsüne eklenen ifade sekmesi ile binlerce ifadeye anında ulaşabilir dilersen paylaşabilirsin.

Tek tıklama ile Messenger ‘a ifade ekle. ZMsn kullanıcıları tarafından sürekli güncellenen, kategorilere ayrılmış binlerce ifade ile daha keyifli sohbetler yapabilirsin.

İfadelerini paylaş. Diğer pek çok ZMsn kullanıcısı gibi sende ifadelerini paylaşabilirsin. Üstelik paylaştığın ifadelere her yerden ulaşabilirsin. Arama Farklı arama motorlarında vakit kaybetme! Arama motorları tek noktada. Üç temel arama motoru Google, Yahoo ve MSN ‘e tek bir sayfadan ulaş.

Web sitesi: Zeb.biz Messenger ifadesi indir download

Yorum yapın

Binlerce Messenger ifadesi sizin olsun” üzerine 3 yorum