Olmazsa olmaz programlar

Burada her bilgisayarda olması gereken programları tanıtıp download linklerini vereceğim.Umarım yararlı olur 🙂 a-squared

Emsisoft şirketi tarafından hazırlanan program bilgisayarınızı bir çok zararlı yazılımdan koruma görevini üstleniyor.Dünyada yaklaşık 4 milyon kullanıcısı olan program kişisel kullanımlar için ücretsiz!Programı buradan indirebilirsiniz.

CCleaner

Piriform’un hazırladığı ccleaner sistem optimizasyonunu ve temizliğini sağlar.120 milyon download sayısına ulaşan program internet,sistem ve üçüncü parti uygulamalardan kalan gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde temizliyor.Hiç bir spyware,reklam tarzı bir şey içermemesine karşın ücretsiz olan ccleaner’ı buradan indirebilirsiniz.

Deep Burner

Ücretsiz CD/DVD yazma programı.Nero’ya alternatif olabilir…Buradan :))

Nod32 

Virüs,trojan,solucan gibi zararlı içerikleri bilgisayarınızdan temizlemenizi sağlayan nod32 bilgisayarınızda diğer antivirüslere nazaran çok az sistem kaynağı kullanır.Bu da bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve  bilgisayarınızın performansından ödün vermeden güvenli bir şekilde oyun oynamanızı,internette dolaşmanızı sağlar.Programın 30 günlük deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Free Download Manager

İnternetten hızlı,güvenli ve kolay şekilde dosya indirmenizi sağlayan FDM ile youtube vb sitelerden flash videolar indirebilir, internet explorer’a entegre edilebilme özelliğiyle dosyalarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.Açık kaynak kodlu (GNU) yazılımı buradan indirebilirsiniz.

Mozilla Firefox

İnternet Explorer’ın en büyük rakibi olan firefox’u internette daya iyi bir deneyim yaşayabilmek, daha güvenli sörf yapabilmek, eklentilerle tarayıcınızı kendinize uydurmak için buradan indirebilirsiniz.

Winamp

Windows Media Player’ın en büyük rakibi olan programın en son sürümünü buradan indirebilirsiniz.Çeşitli arayüzlere de buradan ulaşabilirsiniz.

WinRAR

WinRAR arşiv oluşturma ve yönetme programıdır.Programın Türkçe versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Windows Live Messenger

Hepinizin bildiği chat programı..Anlatmaya gerek yok heralde 🙂 Buradan indirebilirsiniz…

Yorum yapın

Olmazsa olmaz programlar” üzerine 2 yorum