Turkcell Facebook Bedava

Tam 1.000.000 genç birleşti ve 6 günde Cepten Facebook’u Bedava yaptı.

Güncelleme 1 : Facebook’ un  0.facebook.com adresinden Facebook’ a bağlanan Turkcell aboneleri, cep telefonlarından hiçbir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişebiliyor. Ayrıntılar yazının sonunda.

Güncelleme 2: Cepten tam sürüm Facebook’ a ayda 3 liraya erişmek için Turkcell Sınırsız Facebook konusunu okuyunuz.

15 Ocak’tan itibaren Cepten Facebook Bedava!
Okulda, otobüste, cafede nerede olursan ol, Hiçbir ücret ödemeden cepten bağlan m.facebook.com’a, ister arkadaşını etiketle, ister statünü güncelle :))

turkcell facebook kampanya

Kampanya Koşulları

Kampanya 15 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

* Kampanya sadece wap erişim noktası yapılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Wap ayarlarınızı almak için WAP yazıp ücretsiz 2222’ye gönderebilirsiniz.

* Kampanya sadece m.facebook.com adresinde yer alan Facebook mobil sitesine erişimde geçerlidir. Facebook’a ait URL’ler üzerinden çalışan profil gezme, resim görüntüleme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler ücretsiz olacaktır. Facebook’ta yer alan, ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (oyunlar vb.) kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

* iPhone cihazlar tarafından kullanılan “internet erişim noktası”, Blackberry cihazları tarafından kullanılan “blackberry” erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (“mgb”/”mgbs”) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar kampanyaya dahil değildir.

* Facebook mobil sitesi üzerinden diğer sitelere yapılan bağlantılar kullanıcının kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Güncelleme: (19 Mayıs 2010)

Yukarıdaki kampanya bitti, ancak facebook turkcell bedava yeni kampanyası başladı. İşte detaylar:

Facebook’ un  0.facebook.com adresinden Facebook’ a bağlanan Turkcell aboneleri, cep telefonlarından hiçbir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişebiliyor. Cep telefonundan 0.facebook.com adresine giren Turkcell’ liler Turkcell üzerinden ücretsiz erişim mesajını görebiliyor. Gençlere Ücretsiz Facebook Hediyesi! Turkcell’le bağlan Facebook’a! Hem de ücretsiz!

facebook turkcell bedava
facebook turkcell bedava

Metin tabanlı hafif versiyon 0.facebook.com’da (yada zero.facebook.com) fotoğraf ve grafikler link olarak yer alıyor. Fotoğrafın linkine tıklayan Turkcell’ liler, standart siteye yönlendirildiklerine dair bilgilendirme mesajı görüyor. Fotoğraf ve benzeri içerikleri görmek isteyen  Turkcell’liler 15 MB’ye kadar günde 3 TL, gençTarife’liler ise 50 Kuruş ödeyecek. Günde 3 TL’den sonra 15 MB internet ücretsiz. Hazır Kart’lılar şimdi sadece 3 TL’ye tüm gün internette dolaşıyor!

Yorum yapın

Turkcell Facebook Bedava” üzerine 292 yorum

 1. çoookkk teşekkür ederim boyle bır kampanya yaptıgınız ıcın basarılarınızın dewamı getır 😀

 2. telefon nokıa 5230.
  Telefonumdan 0.facebook’a girdigimda dakikalarca bekliyorum. face’de ki msj’larımı yada anasayfayı görüntüleyemiyorum. hattım avea. neden olabilir ?

 3. Arkadaşlar nokia c3 aldım ama kontör -7,79 Tl ve opera miniden yani internetten bedeva facebook a girmiyorum interneti açtırmadıgımdan mı ?

 4. sgh j 150 telefonum var önceden hiç giremiyodum biraz araştırdm ve bi numara ya msj yolladm işte adı : wap profil:*** geldi bn onu yazdm int. ayarlarına açık gözüküyo int. yanlız 0.facebook.com yazıp giriyorum bi süre girecek gibi oluyo bağlanıcak ken zaman aşımına uğradı diyo nden olabilir acil cvp lütfen ? kontrm yok ondan olabilir mi

 5. bana mesaj çekmişsiniz busiteye gireyim hediye kazanmışım almamgerek haninerede yok fes bedava ya kardeşim bunu mesajda yazsana neden vaktımı alıyorsun yazıklar olsun koca şirket benimle köşekapmacaoynuyor yazıklarolsun

 6. m.facebooktan nasıl şarkı dinleyebilirim . Tıkladığım linkler uzun süre yükleniyormuş gibi bekletiyor ama açılmıyor bilen biri yardımcı olabilirmi

 7. ya ben turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana link attılar ama olmadı bi türlü yapamadımm

 8. cep telefonumda kontör yok internette girip http//www.0.facebook.com yazıyorum bir türlü girmiyo 0kb de duruyo. bi kere girdi,dahada giremiyorum 3 gündür

 9. facebook mobil indrdım ve wi-fi ile baglanıyorum fakat cevrım ıcı olamıyorum daha dgrusu sohbet yapamıyorum ve bıldırımlerım gelmıyorum blackberry 8520 kullanıcısıyım lufen yardımcı olabılrımısınız … facebokk tan ulasabılrımısınız bana