Piclens’ le süper bir web deneyimi

PicLens, web sitelerinde bulunan resimleri etkileyici ve kolay kullanımlı bir görsel sunumla karşımıza getiren süper bir eklenti. PicLens i internet explorer ve firefox la kullanabilirsiniz. Ama Firefox la kullandığınızda resimleri 3 boyutlu interaktif duvar şeklinde görüntüleniz mümkün.

Bu mükemmel eklentiyi denemenizi tavsiye ediyorum. Ama mümkünse firefoxla deneyin. Çok beğeneceksiniz. Özellikle Google Images, Yahoo Images, Facebook, Friendster, Flickr ve Picasa Web Albumlerinde çok işinize yarayacak bu eklentiyi thumbnail resim kullanan web sitelerinde de başarı ile kullanabilirsiniz.
Öncelikle yapmanız gereken şey firefox eklentisini yüklemek. Firefoxunuz yoksa web sitemizin sol üst köşesinde yer alan ipucunu okuyabilirsiniz. Yok ben internet explorer la beraber kullanacağım diyorsanız da buraya tıklayabilirsiniz. Ben her ikisi içinde yükledim. ie için olanında 3 boyut yok çok fazla etkilenmeyebilirsiniz. Ama firefox için olan piclens eklentisi mükemmel ve çok etkileyici.

Etiketler: image 3d design software video photo programming graphics web art tools free webdesign photography flash tool css web2.0 ajax tips javascript windows images audio development linux photoshop photos hardware google technology tutorial reference search opensource download computer online computers mac animation freeware cool business java html security flickr microsoft

Eklentiyi kullanmak çok kolay. Kurulduktan sonra eklentinin desteklediği bi resmin üzerine geldiğinizde resmin sol alt köşesinde küçük bir ok çıkıyor. Oka tıklayın ve görsel şölene kendinizi bırakın. Sizce nasıl?

Eklentiyi kurduktan sonra buradaki resimler üzerinde deneme yapabilirsiniz.

Yorum yapın

Piclens’ le süper bir web deneyimi” üzerine bir yorum

  1. Denedim çok olumlu google da bir resim arıyordum sayfalara next demekten bıkıyordum bu program sayesinde aramama karşılık gelen bütün resimlere çok kolay bir şekilde bakabiliyorum..