PixelCryptor ile dosyaları şifreleyin

Bazen başkalarının görmesini istemeyeceğiniz dosyalar yada klasörleriniz olsun istersiniz. Bu işi yapan bir çok program var. Ama pixelcryptor isimli program pek bilinmiyor ve diğerlerinden biraz farklı. program basitçe şöyle şifreleme yapıyor.

PixelCryptor Decode menüsünü aç ve şifreleyeceğin dosyayı/klasörü seç sonra onlar için bir resim seç. Şifreli dosyan oluştu. Peki şifre nasıl çözülecek? Encode menüsüne gel ve şifreleme için kullandığın resmi bilgisayarından bul ve seç. resme ait şifreli dosyayı seç ve şifreli dosyayı özgür bırak. Farklı bir şifreleme programı. Şifrelenmiş dosyalarınızı usb bellekle taşıyabilirsiniz. resmi nereden seçmek size kalmış. ilk başta hoşuma gitmedi bu program ama kesinlikle çok güzel program.

PixelCryptor için etiketler: password crypto encode decode new init tools decrypt encrypt security construct forums revised windows software web tool needs lines get blocksize to string free recovery crack perlio ok install dumpcontents search encryption autoload login video debug name keysize process linux import version set used loaded destroy hash freeware username download hacking sign

Şifreleme için sizin önerebileceğiniz başka bir program mutlaka vardır.

Download PixelCryptor indir

Yorum yapın