3 boyutlu kutu yapma programı indir

3 boyutlu kutu yapmaya ihtiyacınız oldu mu hiç bilmiyorum ama nasıl yapıldığını bilmek herhalde çok gereksiz olmaz. Scotts Box Shot Maker isimli ücretsiz programla sanal 3 boyutlu kutu yapabilirsiniz. 3354 kb boyutlu programı kurduktan sonra basit bir arayüzle karşılaşacaksınız.

3 boyutlu kutu yapma programı

En basit şekilde şöyle kullanabilirsiniz. File > New Box seçin.Scott’s Box Shot Maker Wizard ile ayarları yapın. Sihirbazı tamamlayın ve önizleme yapın. Box Properties ile Box Orientation, Box Scale, yada Box Dimension ayarlarını değiştirebilirsiniz. PNG, JPEG, BMP, PCX, PSD, SGI, BMP, RAS, TGA, yada TIF formatındaki resimleri kullanabilirsiniz.

pdfdergi de daha neler var neler

Programla ilgili anahtar kelimeler: box maker 3d shot generator software creator design free web tools webdesign graphics online web2.0 tool images ajax buttons flash cool generators download business designer photoshop create icon fun rss shareware file disk image pdf website button freeware html logo softwaredesktop office managementflash management photo editor funny google search blogging

Download Scott’s Box Shot Maker indir Web sitesi ise burada

Yorum yapın

3 boyutlu kutu yapma programı indir” üzerine 2 yorum