Bedava Adobe InDesign CS3 Kitabı

454 sayfalık bu dev eseri okurlarımızdan birine hediye ediyoruz.

Kitabı kazanabilmeniz için yapmanız gereken şey sadece bu yazıya yorum yazmak ve yoruma girdiğiniz e-posta adresi ile pdfdergi google group üyesi olmak.

15 Ocak 2010 ‘ da Random.org üzerinden yapılacak seçim ile hediyeyi kazanan yorumcu belirlenecek ve hediyesi adresine gönderilecektir. Detay için buraya bakınız.

Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, programı pratik uygulamalar ve gerçek uygulamalara ait örneklerle öğrenmenizi sağlayacak en iyi araçtır. Bu kitapla dergiler, haber bültenleri ve broşürler için kullanılan mizanpajların nasıl oluşturulduğunu öğrenebilir, Adobe PDF dosyalarının nasıl oluşturulduğunu ve belgelerin yüksek çözünürlüklü baskıya uygun olarak nasıl hazırlandığını keşfedebilirsiniz.

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated’ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu 13 ders içermektedir. Kitap, Adobe InDesign CS3’ü öğrenmek için ihtiyacınız olan temel konuları kapsamakta ve Adobe InDesign CS3’ü daha verimli bir şekilde kullanmanızda size yardımcı olacak sayısız ipucu ve teknik içermektedir. Kitabı başından sonuna kadar takip edebilir veya sadece ilginizi çeken dersleri inceleyebilirsiniz.

Ders dosyalarını ve eğitim filmlerini içeren bir CD kitapla birlikte veriliyor.

adobe_indesign_cs3_kitap

Yorum yapın

Bedava Adobe InDesign CS3 Kitabı” üzerine 81 yorum

  1. artık kitaplarımızı kendimiz tasarlayıp, kendimiz yayınlayacağız..