Önemli verileri zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumaya yardımcı olan program ESET Smart Security

Akıllı koruma sistemleri her alanda olduğu gibi ev-ofis bilgisayarlarında da zorunlu hale geldi. Bilgisayarınızı, bilgisayarınızdaki önemli verileri zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumaya yardımcı olan ESET Smart Security tam bir güvenlik çözümü. ESET Smart Security, aynı Nod 32 de olduğu gibi çok düşük kaynak kullanımı ile bilgisayarımızın genel sistem performansını neredeyse hiç etkilemiyor.

Windows için ESET Smart Security programını indirin!

Antivirus + Antispyware + Antispam + Personal firewall = ESET Smart Security

ESET Smart Security gelecek saldırıları önceden tespit ederek ve önlem alarak, viruslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına, rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunuyor. Böylece internetde rahatça gezebilir, oyun oynayabilir, video izleyebilir müzik dinleyebilir vb. işlemleri kafanız rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

ESET Smart Security Home Edition Anahtar Özellikleri şunlar:

Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı,ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunuyor.

kıllı Tespit
ESET Smart Security, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanıyor.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security çok düşük sistem kaynağı kullanarak çok hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunuyor.

ESET Smart Security Antivirus & Antispyware Özellikleri

Geliştirilmiş Temizleme
ESET Smart Security Antivirus sistemi tespit ettiği zararlı kodları kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebiliyor.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlayabiliyor.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Güncelleme dosyaları küçültülerek hızlı güncelleme yapabiliyor.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
MS Outlook, Outlook Exprees ve Windows Mail kullanıcıları da koruma altına giriyor.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim. Virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

ESET Smart Security Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
Veri iletişim Katmanındaki(Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall’ın farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlıyor.

IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebiliyor ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin veriyor.

Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenebiliyor.İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebiliyor.

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosya taraması yapabiliyor. Bu şekilde kullanıcılar internet de gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında oluyorlar.

Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanıyor. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunabiliyor.

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı eğer isterse güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktşf olarak kendi kurallarını oluşturabilir. Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
Entegre Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde windows güvenlik duvarı otomatik olarak kapatılır.

ESET Smart Security Antispam Özellikleri

Gelen E-posta Puanlama
Gelen bütün e-postalar 0 (a message is not spam) dan 100 (a message is spam) e kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabiliyor.

Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrolü.

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunuyor.

El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.

ESET Smart Security için Minimum Sistem Gereksinimi

İşlemci destekleri:
– 32-bit (x86) and 64-bit (x64) Intel®, AMD® or 100% compatible
İşletim Sistemleri:
– Microsoft Windows® 2000
– Microsoft Windows XP (32 and 64-bit editions)
– Microsoft Windows Vista® (32 and 64-bit editions)
Bellek: 35 – 40 MB
Disk Space (download): 18 MB
Disk Space (installation): 40 MB

Windows için ESET Smart Security programını indirin!

kaynak: pdfdergi.com Ücretsiz Bilgisayar Dergisi

Not: Yazılım korsanlığı yasadışıdır, biz sadece yasal programların linklerini paylaşıyoruz. Eğer ESET Smart Security için crack, serial code, registration code, serial number, key generator, password yada başka bir yasa dışı çözüm arıyorsanız burada bulamayacaksınız. Lütfen yorumlarınızda seri no, seri numarası vb illegal çözümler istemeyiniz yada paylaşmayınız. Yorumlarınızda hata mesajlarını, hata iletilerini, kullanım sorunlarını paylaşabilir, yada fikrinizi söyleyebilirsiniz;)

Yorum yapın