25 liraya güneş enerjisi ile çalışan cep telefonu şarj aleti

İhtiyaçlar yeni ürünlerin ortaya çıkmasında büyük etken. Düşünsenize cep telefonunuz var ama arama yada aranma yapamıyorsunuz çünkü telefonunuzun pili bitti. Yanınızda şarj aleti var ama ya dağın başındasınız elektrik yok yada ülke dışındasınız priz uyumsuz. Oysa yanınızda tüm cep telefonları ile uyumlu güneş enerjisi ile çalışan elektriğe ihtiyaç duymayan şarj aleti olsaydı cebinizi hemen şarj edebilecektiniz.

Korona Enerji Genel Müdürü Özen Özer, TÜYAP‘ın tarım ve sera fuarındaki stantta, güneş enerjisiyle elektrik üreten sistemlerin tanıtımını yaptıklarını bildirdi.

Özer, fuarda elektriğe ihtiyaç duymadan tamamen güneş enerjisiyle cep telefonunu şarj eden cihazın ilgi gördüğüne dikkat çekti. Tarım fuarına katılan çiftçilerin cihaza büyük ilgi gösterdiğini anlatan Özer, "Güneşin olduğu her yerde cep telefonu şarjı diye bir sorun kalmıyor artık. Cihazla cep telefonunu rahatlıkla şarj ederek konuşmanıza devam ediyorsunuz." dedi.

Tarım fuarına uğrayan çiftçilerin cihaza ilgi gösterdiğini anlatan Özer, "Tarlada çalışan, seyahat eden ve tatile çıkanlar için güneş enerjili cep telefonu şarjı kaçınılmaz." dedi. Her çeşit cep telefonuna rahatlıkla adapte edilen cihaz 25 liradan satılıyor.

Yorum yapın

25 liraya güneş enerjisi ile çalışan cep telefonu şarj aleti” üzerine bir yorum

  1. ihtiyaç duyulabilecek bir ürün fakat bunu yaklaşık bir buçuk sene öncesinden beri bildiğim bir ürün. yani yeni bir şey değil.