Mobillife live dergisine bedava sahip olun

Mobillife Live, her ay basılı olarak yayınlanan Mobil Teknoloji Dergisi Mobillife‘ ın e-dergi şeklinde kişisel bilgisayarda okunmasına olanak sağlayan versiyonu ile hergün teknoloji ve kampanya haberlerini sıcağı sıcağına aldığınız sms üzerinde çalışan teknoloji paketi bileşkesidir.

4. yılını kutlayan Mobillife, 50 bin adet ücretsiz Mobillife Live e-dergi aboneliği hediye ediyor. 10 gün boyunca başvurcak ilk 50 bin kişi, 9 ay boyunca asıl derginin kopyasını bilgisayarından indirebilecek.

90 günde 322.134 kişinin abone olduğu (pdfdergi de bu kadar indirilse süper olur 🙂 Mobillife Live e-dergi platformu, önümüzdeki on gün boyunca ilk 50 bin kişiye 9 ay boyunca basılı derginin birebir kopyasını bilgisayarından takip etme olanağı sunuyor. Her ay birbirinden ilginç konu ve ürün incelemelerini okuyucusu ile paylaşan Mobillife dergisi, ürünün teknik özelliklerini anlamayı kolaylaştıran tabloları ile yeni ürün almayı planlayanlara yol gösteriyor.

Dergi arayüzünden ilgili haberin linkine tıklayarak ürünleri markaların internet sitelerinden satın almak ve ilgili videoları seyretmek de mümkün. Tek yapmanız gereken www.mobillife.net/mobillifelive.exe adresinden Mobillife Live programını bilgisayarınıza indirip kurmak. Ara-yüzde bulunan kullanıcı adı ve şifre bölümüne sizin için hazırlanan misafir kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinizde 9 aylık e-dergi aboneliğiniz başlayacak. Sonrasında yeni bir sayı ya da insert sisteme eklendiğinde program size güncel sayıları indirmeniz için hatırlatma yapıyor.

Misafir kullanıcı adı: 5355050030
Şifre : 556306

Not: Misafir kullanıcı olarak sisteme 50. sayı promosyonu ile katılan kullanıcılar SMS ile gelen Teknoloji Haber Paketi’nden faydalanamıyor. Teknoloji Haber Paketi üyeliği aktif kullanıcıların faydalandığı ücretli bir servis. Kısa bir süre bakım ve upgrade çalışmaları nedeni ile ücretli servise yeni abone kaydı alınamıyor. Mobillife ı incelediğimde bizim pdfdergi nin daha güzel ve kullanışlı olduğunu düşünürum. Siz ne dersiniz?

Yorum yapın