Volsoft Ücretsiz Filtre Programı

Biliyorsunuz ki internet, hem bilgi, hem de maalesef zararlı içerik ortamı bulunduran çok geniş bir paylaşım ağı. Çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimini olumsuz yönde etkileyecek bu zararlı içeriktenkorumak için, bilgisayarımız da güvenli bir filtre programının yüklü olması kaçınılmaz bir gereksinimdir. ÜCRETSİZ olan Volsoft WebFiltre aileler ve internet kafeler için düşünüldü, tamamen TÜRKÇE olarak hazırlandı.

TieV & Volsoft Filtre sistem kaynakları neredeyse hiç kullanmıyor ve bilgisayarımızı kesinlikle yavaşlatmıyor. Üstelik Türkçe .ve kullanımı çok kolay.

Bu ücretsiz programa http://www.webfiltre.com/indir.php adresinden sahip olabilirsiniz. Gerekli tüm açıklamalar Web Sitesinde Yardım bölümünde anlaşılır bir dille  açıklanmıştır.

Kur Seçenekleri :   Programın Kurulumu  esnasında aşağıdaki kısım ile karşılaşıyoruz bilgisayarınızın durumuna uygun olan sekmeyi seçip kuruluma devam ediyoruz.
NOT: Eğer bir ağda kurulum yapılacaksa önce SERVER’e ( ANAMAKİNA) kurulum yapılıp daha sonra diğer Bilgisayarlara “CLİENT” kurulum yapılmalıdır.

“Engellemeyi Kaldır” Diyoruz ve Programımız çalışmaya başlıyor.

Hazırlayan: Bircan Karaben

Yorum yapın

Volsoft Ücretsiz Filtre Programı” üzerine 2 yorum