NeTTe Çocuk Var ayda 3 TL

NeTTe Çocuk Var Hizmeti, TTNET’in ADSL ve VDSL2 hizmeti alan müşterilerine sunduğu ücretli bir güvenlik servisidir. Zararlı siteleri filtreleyerek kullanıcıları internet ortamında zararlı içerikten korur. Ailenizin ve çocuklarınızın internete güvenle bağlanmasını sağlar.

NeTTE Çocuk Var Hizmeti, 3 TL / ay bedelli olarak satılmaktadır. 

NeTTe Çocuk Var Hizmeti’nden Nasıl Faydalanırım?

TTNET’in sunduğu NeTTe Çocuk Var Hizmeti yardımıyla herhangi bir kurulum yapmadan, evinizdeki ADSL ve VDSL2 hattı üzerinden sakıncalı sitelere ulaşımı engelleyerek internetten daha güvenli bir biçimde faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.

* İnternetteki uygunsuz içerikler sizin için önceden belirlenmiş katagorilere göre kolayca filtrelenecektir.

* Eğer evinizde internet erişimini aynı ADSLyada VDSL2 hattı üzerinden birden fazla bilgisayarda kullanıyorsanız, içerik filtreleme özelliği bilgisayarların hepsine ayrı bir kurulum yapmaksızın otomatik olarak uygulanacaktır.

ADSL hattınız üzerinden içeriği ya da kendisi yasaklanmış bir web sitesine erişilmek istendiğinde NeTTe Çocuk Var Hizmeti özelleştirilmiş bir engelleme sayfası ile kullanıcıyı bilgilendirecek ve onu sitenin olumsuz etkilerinden korumuş olacaktır. Bu serviste kullanılan içerik filtreleme politikaları MEB tarafından bağlı okullarda uygulanan kurallar ile aynı olacaktır.

NeTTe Çocuk Var Hizmeti’ni Nasıl Kullanabilirim?

NeTTE Çocuk Var Hizmeti’ni kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey bir ADSL veya VDSL2 hattı sahibi olmaktır. Bunun dışında herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

NeTTE Çocuk Var Hizmeti’ni kullanırken engellenmesini ya da erişiminin serbest bırakılmasını düşündüğünüz bir web sitesine rastlarsanız bu formu kullanarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İlettiğiniz site yeniden değerlendirilmek üzere, TTNET’in bu servisi aldığı Türk Telekom A.Ş.’ye gönderilecektir.

NeTTE Çocuk Var Hizmeti konusunda destek almak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

ADSL yada VDSL2 hattınız üzerinden içeriği ya da kendisi yasaklanmış bir web sitesine erişilmek istendiğinde NeTTe Çocuk Var Hizmeti özelleştirilmiş bir engelleme sayfası ile kullanıcıyı bilgilendirecek ve onu sitenin olumsuz etkilerinden korumuş olacaktır. Bu serviste kullanılan içerik filtreleme politikaları Türk Telekom NeTTe Çocuk Var servisi tarafından belirlenmektedir. Bu servisi kullanan aboneler Türk Telekom üzerindeki içerik filtreleme sunucuları tarafından taranarak engellenecek ve zararlı içeriğe ulaşımın önüne geçilecektir.,

Yorum yapın

NeTTe Çocuk Var ayda 3 TL” üzerine 128 yorum

  1. Lannnnnn Kaldırmama yardım edinnnn tüm oyunlar kapandııııııı Bilgisayarı kıracammm lannnn yardım edinnnnnnnnn ttnet i kaldırmak için canımı veririm yaaa nefret ediyorum bundan kim yaptıysa **** ******* versinnnn……. Söylediklerim için özürdilerim ama bundan nefret ediyoruuum hiç bir oyun açılmıyooo :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

    Sadece Gta Sanandreas vb. cd oyunarı

    Onlarla İdare Ediyorum Nolur Kaldırmama Yardım Edin M2 Siz Yaşıyamıyorum :(((((

  2. ya kilidi kaldırsın o ttnet in ben dıııııt edem ona peki beyler pvp nin packı nası olyo