Avea ile Ajanlık

Avea ile Aklınız sevdiklerinizde kalmasın! Avea KimNerede? servisiyle sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın nerede olduğunu internette harita üzerinde görebilir, isterseniz SMS ile öğrenebilirsiniz.

Avea KimNerede? Aklınız sevdiklerinizde kalmasın! Oğlunuz okula gitti mi? Derse zamanında yetişti mi? Kızınız kurstan döndü mü? Eşiniz ofisten çıktı mı? Avea ile sevdiklerinizin nerede olduğunu bilin, aklınız rahat olsun!

Aile üyelerinizin ve sevdiklerinizin tanımladığınız bölgelerde olup olmadığını görüntüleyin. Bu bölgelere girdiklerinde veya çıktıklarında haberiniz olsun. Web, WAP veya SMS üzerinden konum bilgilerine kolayca erişin. Bu bölgelere girdiklerinde veya çıktıklarında haberiniz olsun. Web, WAP veya SMS üzerinden konum bilgilerine kolayca erişin.

Tek yapmanız gereken http://kimnerede.avea.com.tr‘ye tıklamak, aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı eklemek ve izinleri almak. KimNerede’ye, Avea online işlemler şifrenizle giriş yapabilirsiniz, eğer şifreniz yoksa ya da unuttuysanız, cep telefonunuzun mesaj menüsünden SIFRE yazıp 9520 kısa numarasına göndererek şifre alabilirsiniz. 9520’ye gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir

KimNerede ile ne yapabilirim?

* Aile üyelerinizin, sevdiklerinizin internette harita üzerinde nerede olduklarını görüntüleyebilirsiniz

* SMS ile nerede olduklarını öğrenebilirsiniz

* Tanımladığınız bölgelerde olup olmadıklarını takip edebilirsiniz

* Tanımladığınız bölgelerden çıktıklarında haberiniz olur

* Web, WAP veya SMS üzerinden yer bilgilerine kolayca erişebilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilir?

KimNerede? servisinin kullanımı 09 Mart 2009 tarihine kadar ücretsizdir.

Bu tarihten itibaren KimNerede kullanım bedeli olarak aylık 6 YTL / 40 kontör (KDV ve ÖİV Dahil) ödersiniz. Bu bedel karşılığında 2 hat izleyebilirsiniz. 2 hat üzerine eklenecek her hat için aylık 2 YTL / 14 kontör (KDV ve ÖİV Dahil) ödersiniz. KimNerede üzerinden gönderilen SMS’ler 1 standart SMS olarak ücretlendilir.

Eğer üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız, bunu SMS ile SILAILE yazıp 2940’a göndererek ve ya Kişisel Ayarlar menu adımında Avea KimNerede Aile hesabını iptal et butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Yorum yapın

Avea ile Ajanlık” üzerine 2 yorum

  1. bak tahsin arkadaşıma katılmamak elde değil ben aveadan kurtulduğuma şükrediyom …