Google’ ı ne kadar seviyorsunuz?

Eğer cevabınız çook ise google chrome tarayıcısını da çok seveceksiniz. Internette daha hızlı ve daha güvenli sörf için Google Chrome’ u deneyin.
Google Chrome’u Yükleyin

Google Chrome, web uygulamalarını desteklemek, hızlı ve tutarlı bir arama deneyimi sunmak için geliştirilmiş açık kaynaklı bir web tarayıcısıdır. Şu an için Service Pack 2 veya daha üstü ile Windows XP, ve Windows Vista için kullanılabilir. Google Chrome’u İndirin ve hemen deneyin

Web’de tarama veya arama yapma

chrome_2

Google Chrome’da, pencerenin üzerindeki adres çubuğunu kullanarak Web’de istediğiniz yere gidebilirsiniz. Web sitelerini taramak veya arama yapmak için adres çubuğuna istediğiniz adresi yazmaya başlayın. Tarama geçmişinizden, sık ziyaret edilen sitelerden ve sık yapılan aramalardan öneriler görünecektir.

Bilgileri kaydetmeden Web’de gezinme

Hediyeler veya doğum günleri gibi sürprizler planlamak için gizli modu kullanmak istediğinizde, arkanızda arama geçmişi veya çerezler gibi bir kanıt bırakmadan Web’de gezinebilirsiniz. Araçlar menüsünü araçlar menüsü tıklayın ve Yeni gizli pencere seçeneğini belirtin. Kaydettiğiniz yer imlerine ve ayarlarınıza yine erişebilirsiniz ve ayrı bir pencerede normal bir şekilde gezinmeye devam edebilirsiniz.

Tarama geçmişinizi yönetme

Daha önce görüntülediğiniz web sitelerinde arama yapmak ve gezinmek için Araçlar menüsünü tıklayın ve Geçmiş’i seçin (ya da Ctrl+H klavye kısayolunu kullanın). Herhangi bir güne ait bağlantıları kaldırmak için pencerenin sağındaki Şu gün için geçmişi sil bağlantısını tıklayın.

Yorum yapın

Google’ ı ne kadar seviyorsunuz?” üzerine bir yorum

  1. Benim en çok sevdiğim özellik:
    Açık olan web sayfaların sekmeleriyle istediğimiz sürükle bırak hareketleri yapabilmemiz: İstediğim sıraya koyma, pencereleri birleştirip, ayırabilme… Acayip özgürlük hissi veriyor.