Kurtlar Vadisi Oyunu Oyna

Kurtlar Vadisi Pusu referans alınarak yapılan bu oyun, şuana kadar ki en güzel Kurtlar Vadisi Oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta internetteki tek Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu!

Not: Bu oyunu oynayabilmeniz için 7 yaş ve üzerinde olmalısınız.

Oyunu isterseniz bilgisayarınıza indirerek de oynayabilirsiniz. Oyun Polat’ın ofisine yapılan ani baskın ile başlıyor. Ofisin çeşitli yerlerinde birbirinden çetin çatışmalar yaşanıyor. Baskın sonucunda Güllü kaçırılıyor. Oyuncu olarak sizler Polat Alemdar rolünde oluyorsunuz ve baskın yapanlarla zorlu çatışmalar içerisine giriyorsunuz.

SunOyun sitesi Polat’tan sonra en çok sevilen karakter olan Memati severleri de unutmuş değil. Oyunun bir sahnesinde Memati rolüne bürünerek Polat’ı baskıncılardan koruyorsunuz. Oyun içerisinde dizinin ana karakterleri bulunuyor. (Polat Alemdar, Memati, Abdülhey, Güllü)

kurtlar-vadisi-pusu-oyunu

Oyun çatışma sahnelerinin yanında animasyonlarla akıcı bir halde devam etmektedir. Oyun üç ana bölüm ve toplam altı kısımdan oluşuyor. İkinci ve üçüncü bölümleri oynayabilmeniz için bölüm şifrelerini girmeniz gerekmektedir. Kaldığınız yerden devam edebilmeniz açısından bitirdiğiniz bölümün sonunda o bölümün şifresi oyun içinde veriliyor.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra yaş sınırı uyarısı olan ekran geliyor. Burada size uygun seçeneği tıklayarak oyuna devam ediyorsunuz. Oyun menüsünde sadece yeni girdiğiniz için ilk bölüm olan ‘Ofis Baskını Bölümü‘ nü seçebiliyorsunuz. Sırası ile tüm bölümleri bitirip Polat’ın ofisine yapılan bu puslu saldırıyı püskürtmüş oluyorsunuz. Ancak göreviniz bu oyunla bitmiyor. Çünkü bu baskında Güllü kaçırılıyor ve kim tarafından kaçırıldığını henüz bilmiyoruz. Yakında yayınlanacak diğer oyunumuz ile bu baskını yapanları ve Güllü‘yü kaçıranların kim olduğunu bulup, onların elinden kurtarmanız gerekiyor.

Kontrol Tuşları: Oyun ‘Mouse‘ (fare) yardımı ile oynanıyor. Fareyi masanın altına doğru çektiğimizde Polat kurşunlardan korunmuş oluyor. Farenin sol tuşu ile ateş ediyoruz. Dilerseniz merminiz bitmeden ‘R‘ tuşu ile şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için oyun menüsündeki nasıl oynanır kısımına bakmanız gerekir.

Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu Oyna

Yorum yapın

Kurtlar Vadisi Oyunu Oyna” üzerine bir yorum