Hayalindeki makyajı ve saç stilini internetten yap

Kadınlar görünümlerine çok fazla önem verirler. Bu yüzden bir çok kadın ayna karşısında saatlerce zaman geçirebilir. Kuaför, makyaj gibi işlemler çok uzun zaman alabilir. Ve sonucunda da genellikle de yapılan işlem kendileri tarafından çok beğenilmez, daha güzel olabileceklerini düşünürler.

Aslında haksız da sayılmazlar bazı durumlarda. Bazen çevremdeki insanların makyajlarından midem bulanıyor, gerçekten. Makyaj değil boya küpü… Yakışmayan saç kesimleri vs. Neyseki şimdi onlar için saatlerce vakit harcamadan ve üstelik bir operasyon görmeden görünümlerini önizleyebilecekleri bir site var. 🙂Amerikalı Photometria şirketi, Taaz isimli bir web sitesi yaparak kadınlara evlerinden makyajını ve saç biçimini değiştirmesine izin veriyor. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsiz, ancak kayıt olmanız gerekiyor.

taaz

Taaz web sitesinden biraz bahsedecek olursak, öncelikle bir fotoğrafınız olmalı. Ön cepheden çekilmiş, yeterli parlaklıkta olan ve saçlarınızın toplanmış olmasında faydası olan bu fotoğrafınızı taaz web sitesine upload ediyorsunuz. Sonra başlıyorsunuz operasyona 🙂

İster gözünüze makyaj yapın ister dudaklarınıza. Rimel, kalem, lens ne isterseniz var. Yüzünüze fondoten de sürebilirsiniz. Bolca renk seçeneği de mevcut. Tüm makyajınızı yaptıktan sonra eğer isterseniz onlarca model arasından bir saç modelide seçebilirsiniz.

Başkalarının fotoğrafları üzerinde oynama yapmak için üye olmanız gerekmiyor. Deneyin!

taaz.com

Yorum yapın

Hayalindeki makyajı ve saç stilini internetten yap” üzerine 9 yorum

  1. @nghn
    arkadaşlar ben üye oldum size yardımcı oalbilirm bu konuda siteye girdiginizde ortada TRY A MAKEOVER yazıyor. sol tarafta sing Up yazıyor oradan kolayca üye olabilirsiniz…