Note2email ile kendinize hızlıca mail gönderin

Bir mail atmak istiyorsunuz ama bunu sahip olduğunuz mail adresini kullanmadan yapmak istiyorsunuz. Yada gerçekten bir mail adresiniz yok? Note2email ile bu mümkün. Note2email herhangi bir e-posta adresine metin bazlı mesaj gönderebileceğiniz basit ve kullanımı kolay bir web uygulaması.

Note2email, herhangi bir üyelik kaydı gerektirmiyor. Bu sayede web sitesine girip, karşınıza gelen formu doldurarak notlarınızı bir e-posta adresine hızlıca gönderebiliyorsunuz. İşin güzel yanı ise, gönderilecek olan text mesajını şifreleme imkanınız da mevcut. Hemen test ettim siteyi ziyaret ettim.
Write a Note yazan kısıma geliyorsunuz. Göndereceğiniz mail adresini başlığı ve notunuzu girdikten sonra eğer isterseniz gönderinizi şifreleyebiliyorsunuz. şifrenizi yazdıktan sonra Encrypt düğmesine basıyorsunuz. ve sonrasında note2email.com logosunu seçip send it düğmesini tıklıyorsunuz. Şifreli mail gönderdiğimde mail adresime şifreli maile ait bir lik geldi. linke tıkladığımda şifreyi çözebileceğim bir ekran geldi şifreyi girdim ve mesajı gördüm.

Şifresiz gönderimde ise mesajım içeriği mailde görünüyor ve herhangi bir linke tıklayıp webe yönlendirmiyor.

Note2eMail Etiketler: mail encryption note top link security bbs privacy profile email topic diary gallery photo information discography schedule software downloads member windows info spam works report about us live product web frontpage gmail google sitemap permanent link site map fax history comment download event shop text telephone album access e mail main novel

Note2eMail.com web sitesi bir gün sizinde ihtiyacınızı karşılayabilir.

Yorum yapın