8hands ile sosyal üyeliklerinizi tek merkezden kontrol edin

MySpace, Facebook, Blog, Flickr, YouTube ve daha fazla üyeliğinizi tek bir noktadan kontrol etmek istermisiniz? Mini mini bir masaüstü yazılımı olan 8hands ile MySpace, Facebook, Blog, Flickr, YouTube, vb. sosyal ağlardaki aktivitelerinizden haberler veriyor. Kullanışlı istatistikler (arkadaş sayınız, aktiflik ölçümü vs.) tutan program gayet kullanışlı.

8hands ile sosyal üyeliklerinizi tek merkezden kontrol edin:

En favori internet ağlarına bağlı kalırken ayrı ayrı sitelerde profil gezmektense tek bir arayüz ile bu işlemleri daha kolay hale getirmeniz 8hands ile mümkün. Aldığınız mesajlar, yorumlar, arkadaşlık talepleri, yeni videolar veya sizin ve arkadaşlarınızın yaptığı tüm yenilikler anında önünüze geliyor. Güzel bir uygulama.
Bu makaleye ait etiketler: social networks technology marketing web 2.0 blogs myspace facebook business blogging wikis google youtube web flickr social software web2.0 software media advertising social networking last.fm design video tech digg rss seo virb life friendster microsoft 43things librarything my xanga google reader innovation education overflow mag politics linkedin search pr blogroll yahoo social media ajax management books mobile

işte 8hands web sitesi programı ise buradan indirebilir iniz.

Yorum yapın