Bedava SolidWorks eğitim DVDsi

SolidWorks Türkiye Distribütörü Yenasoft, satışın ardından sağladığı teknik destek ile de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. SolidWorks, Esprit ve Auton programlarının satışını yapan Yenasoft, daha iyi hizmet anlayışı içerisinde sizler için SolidWorks eğitim DVD si hazırladı ve ücretsiz olarak dağıtıyor. DVD ye ulaşmak için www.yenasoft.com adresindeki formu doldurmanız yeterli !

SolidWorks Neleri Kapsıyor?
SolidWorks içerisinde, mekanik tasarımın yanında ürün yelpazesinde imalattan önce tasarımlarınızı test etmek ve prototip sayısını düşürmek için simülasyon (analiz) yazılımları, verilerinizi yönetmek (revizyon kontrolü ve ortak alanda çalışma) için Ürün Veri Yönetimi (PDM /Product Data Management) yazılımları ve dokümantasyon sürecini daha düşük maliyetlerle yönetmek için ürün dokümantasyon (3Dvia Composer) yazılımları bulundurmaktadır. Ayrıca daha iyi çözümler üretmek için her geçen gün ürün yelpazesini artırmaktadır.

SolidWorks sınıfında en iyi mekanik CAD araçlarını sunarak, ekibinize ürünlerinizi en iyi ve en hızlı şekilde tasarlama imkanı verir. Tek bir çizgi çizmeksizin parça ve montaj modelinin teknik resimlerini çıkartır. Parça ve montajda yapılan değişiklikleri teknik resimlere ve malzeme listesine otomatik olarak yansıtır. SolidWorks, neredeyse tüm CAD datalarını açabilir veya dönüştürebilir.

Neden SolidWorks kullanmalısınız?
Mekanik tasarımın yanında mühendislere, tasarımcılara ve diğer yaratıcı profesyonellere dünyanın en harika ürünlerini tasarlamak için ihtiyaç duyduğu bir çok aracı ve yazılımı sunan SolidWorks, tasarımlarınızı üç boyuta taşır. Böylece rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz. İki boyutlu tasarımda hayal gücünüzü zorlarken SolidWorks’un 3 boyutlu tasarım araçları ile zaman kazanırsınız.

SolidWorks Sürekli Yenileniyor!
2009’da SolidWorks, çoklu işlemci desteğini daha efektif kullanarak % 60 performans artışı sağladı. Bu da kullanıcılara hızlı montaj yapabilme, büyük montajların teknik resmini daha hızlı çıkartma gibi kolaylıklar sunuyor. SolidWorks’un bu yeniliklerini, verdiği eğitimler ve eğitim DVD si ile tanıtmaya devam eden Yenasoft’un internet sitesi www.yenasoft.com’dan her türlü bilgiye ve yardıma ulaşmak mümkün.

Sertifikalı Eğitmenler SolidWorks Öğretiyor !
Yenasoft’un Sertifikalı SolidWorks eğitmenleri tarafından verilecek eğitim ile 5 haftalık bir sürede Solidworks kurdu olabilirsiniz.

Sekiz kişilik gruplara veya kişilere özel olarak verilecek eğitimler, haftasonları 09.30- 13.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Dersler, Katı Modelleme, Montaj Modelleme, Teknik Resim Oluşturma, Yüzey Modelleme, Sac Metal Modelleme (Sheet Metal), Kaynaklı Çelik Konstrüksiyon Modelleme ( Weldments), Kalıplama (Mold Tools), Standart Parça Kütüphanesi ( Toolbox ) vb. konulardan oluşmaktadır.

Uygulamalı ödevler ile de desteklenecek eğitimin ücretlendirmesi ve tarihi hakkında bilgi almak için www.yenasoft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DVD’ye ulaşmak için www.yenasoft.com adresindeki formu doldurmanız yeterli!

Yorum yapın

Bedava SolidWorks eğitim DVDsi” üzerine bir yorum

  1. bana cd yolladınız kargo ücreti verdim aldım fakat cd açılmıyo dvd olduğu halde yardım olcanızı söylediniz tekrar göndercektiniz hala bi gelişme yok.8840 sk. no.5 d.8 egekent – çiğli – izmir gökser matbaa adına istemiştim yardımınızı bekliyorum. emrah gökan demirci 050682576..