cep telefonundan lig tv izle

Turkcell MobilTV ile artık her an her yerde lig tv seyretmek artık mümkün! Fanatiği olduğunuz takımınızın maçlarını veya en beğendiğiniz dizileri cebinizden de izleyebilir, kaçırdığınız programları takip edebilirsiniz.

LigTV servisini 2222’ye MOBİLTV yazıp göndererek kullanabilirsiniz. MOBİLTV yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde telefon modelinize göre Turkcell MobilTV uygulaması veya wap portalı linki telefonunuza otomatik olarak gönderilir. Uygulamayı telefonunuza kurarak veya Turkcell MobilTV wap portalına bağlanarak dilediğiniz paketi satın alıp cepten Lig TV izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

LigTV Paketini satın alarak LigTV kanalını cebinizden canlı izleyebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Standart Paketi 2009 yılı sonuna kadar %50 indirimli olup, 2009 kampanyalı fiyatları aşağıda verilmiştir.

Aylık Standart paket KDV ve ÖİV dahil 4,95 TL / 35 kontör ücretindedir.
Günlük Standart paket KDV ve ÖİV dahil 1 TL / 7 kontör ücretindedir.

Aylık LigTV paketi KDV ve ÖİV dahil 19,9 TL / 130 kontör ücretindedir.

Turkcell MobilTV servisi altında yer alan video içerikleri KDV ve ÖİV dahil 4 TL / 32 kontör ücretindedir.

turkcell_mobiltv

Turkcell MobilTV wap  portalı ve telefon uygulaması içindeki dolaşımlarda ve servis kullanımında bağlantı ücreti alınmamaktadır.

Aylık paketlerde 20 saat, günlük paketlerde 4 saat kullanım limiti bulunmaktadır. Limit aşımı KDV ve ÖİV dahil dakika başı 0,13 TL/1 kontör ücretlendirilir.

Yorum yapın

cep telefonundan lig tv izle” üzerine bir yorum

  1. tamada bunları nasıl yapıcaz turkcell bayisine mi gitmek lazım yoksa mesajla halledebiliyor muyuz ?