Doping ADSL Milleni.com hizmeti Doping ADSL2

Doping markası altında  ADSL2+ hizmeti vermeye başlayan Milleni.com sektöre hızlı ve güzel bir giriş yaptıdı. İlk 5 bin Doping abonesi aldıkları hizmet paketinin iki katı hızıyla internete bağlanabilecek. Kendi altyapısını kullanan Doping, hizmetin lansmanına yönelik olarak “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 Mb/sn’ye varan hızıyla Türkiye’de bir ilk olarak öne çıkıyor.  Doping, ADSL2+ teknolojisinin gücünü kendine ait ve yepyeni ağ yapısından alıyor.

Doping ADSL, kullanıcılarına sunduğu Doping’li Kurulum Teknolojisi sayesinde modem kurulumunu uzaktan erişim ile birkaç dakika içinde gerçekleştiriyor. Bu işlem sırasında kullanıcıların modemlerin kablolarını takması yeterli oluyor, geri kalan tüm işlem ve tanımlamalar Doping ADSL’in üstün teknolojisi aracılığıyla uzaktan ve yalnızca birkaç dakika içinde tamamlanıyor.  

Ayda sadece 26,81 TL’ye 1 Mb/sn 4 GB kotalı Doping ADSL2+ hizmeti alanlar aynı fiyata 24 ay boyunca 1 Mb/sn yerine 2 Mb/sn hız sağlıyor. Sınırsız erişim paketlerinde ise Doping ADSL2+ aboneleri hem “aynı fiyata 2 katı hız” avantajından yararlanıyor hem de 12. ayın sonunda taahhüde bağlı kalmaksızın internet hizmetini değiştirebiliyor.

İnternette yüksek hız ve kesintisiz erişim sunan Doping ADSL2+, tüm kampanyalarını tüketici merkezli bir anlayışla hazırlıyor. Aydan aya değişmeyen fiyat yaklaşımıyla oluşturulan “Doping’li Kampanyalar”, içeriği kolay anlaşılır ve sürprizlere yer vermeyen seçenekler sunuyor. Doping ADSL2+’ın sunduğu “Doping’li Kampanyalar” ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.doping.com.tr’den ulaşılabiliyor.

İşte Kampanya Fiyatları

Doping’li Kampanyalar, aynı fiyata “2 kat hızlı” internet erişimi sunuyor. Üstelik aylık ödemeler değişkenlik göstermiyor. Sunulan tüm paketlerde, Doping ADSL2+ abonesi taahhüdü boyunca her ay aynı tutarı ödüyor.

Doping’li Kampanya Tarifeleri:

1 Mb/sn 4 GB fiyatına 2 Mb/sn 4 GB   : Aylık 26,81 TL
1 Mb/sn sınırsız fiyatına 2 Mb/sn         : Aylık 45 TL
2 Mb/sn sınırsız fiyatına 4 Mb/sn         : Aylık 63,81 TL
4 Mb/sn sınırsız fiyatına 8 Mb/sn         : Aylık 82,32 TL
16 Mb/sn * sınırsız                               : Aylık 129 TL

(*16 Mb/sn internet erişimi hizmetinin sunulduğu bölgelerin bilgisine 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.)

Yorum yapın

Doping ADSL Milleni.com hizmeti Doping ADSL2” üzerine 54 yorum

  1. arkadaşlar yeni kayıt oldum araştırmadan ttnet zannettim şimdi 7 günüm dolmadan iptal etmek istiyorum ama ulaşamıyorum bi türlü.lütfen yardımcı olunnn:((((

  2. abone numaram 9092464 olan dopink adsl kullanicisiyim sözlesmem doldumu + daha uygun tarifeniz varmi + fatura dönemi 01.11.2011 – 30.11.2011 faturam 27 tl iken bu ay 67.56 tl fatura geldi nedeni ögrenmek istiyorum bilgilendirilmek istiyorum en kisa zamanda bilgilendirirseniz memnun olurum saygilarimla

  3. abone numaram 129098901 olan doping adsl2 iptaletmek istiyorum ne kadar paraödememlzım bana en kısa zamanda bildirin