Rappelz Türkçe olarak Türkiye Online Oyun Pazarında

MMORPG oyunu “Rappelz’i”, Türkçe olarak Türkiye online oyun pazarına sunmaya hazırlanıyor. gPotato-Europe, oynaması ücretsiz olan, ünlü fantastik MMORPG oyunu “Rappelz’i”, içeriği ve müşteri desteği tamamen Türkçe olarak Türkiye Online-Oyun pazarına sunacak.

Dünyada iki buçuk milyona aşkın oyuncunun beğenisi ile kullanıcılardan övgüler toplayan MMORPG Rappelz, Türk oyuncuların beğenisine, tamamıyle tercüme edilmiş içeriği, Türkçe web sitesi ve destek ekibiyle birlikte sunulacak.

Rappelz oynanması ücretsiz olan bir MMORPG tarzı bir oyun. Oyuncuları bir fantezi dünyasına daldırarak onlara korku salan yaratıkları evcilleştirip onları kendi yanlarında savaştırma imkânı sağlıyor. Seul’da bulunan NFlavor Corp. tarafından geliştirilmiş olan Rappelz dünya çapında büyük takdir toplayıp, şu anda birçok ülkede oyuncular tarafından beğenilerek oynanmakta. Fransızca ile Almanca versiyonları da bulunan Rappelz, GamePower7 tarafından tamamen Arapça olarak dağıtılarak MMORPG tarihinde bir ilke imza atmış. Gala Networks Europe ise Türkiye’de bulunan oyuncular için yapılmış bir versiyon sunacak.

Rappelz’in Türkçe versiyonu resmi web sitesi http://tr.rappelz.gpotato.eu aracılığıyla sunulacak. Oyun yalnızca tamamıyla Türkçe’ye tercüme edilmiş olarak kalmayıp aynı zamanda Gala Networks Europe’ten bir Türk Takımı tarafından desteklenecek. Kapalı beta Mayıs 2009’un üçüncü haftasında başlayıp bir hafta sürmesi öngörülüyor. Kapalı beta aşamasının sonunda 20’nci seviyeye ulaşmış oyuncular, isimleriyle birlikte yaratıklarını haziranın başından başlayacak olan Açık Beta aşaması için muhafaza edebilecekler. Kısa bir süre sonra Açık Betayı hiç bir karakter silinmesi olmadan resmi açılış takip edecek.

rappelz

Dağıtılacak olan Rappelz’in Türkçe versiyonu yeni oyuncular ve yüksek seviyeli kullanıcılara yeni içerikler sunan yepyeni Navis Lamia eklentisini içerecek. Rappelz’in kapalı beta versiyonu için ön kayıt başvurusu http://tr.rappelz.gpotato.eu/ad/ adresinde gerçekleştirilebilir.

Yorum yapın

Rappelz Türkçe olarak Türkiye Online Oyun Pazarında” üzerine 44 yorum

 1. yaa kardeş ben siteye ID şifre filan hepsini yazıyorum kayıt’a basıyorum sadece ID bölümünde birkaç çizgi çıkıyor başka birşey olmuyor yani kayıt olamıyorum

 2. runes of magic oynuyom 99 levelim rappelz oynamıştım 99 level terbiyecim süüüüper,

 3. ya ben oyunu indirdim oyunu açtımda ama şifremi kabul etmiyo doğru girdigime eminin neden oluyo bu yardım pls 🙁

 4. ya indirdim kayıt oldum 3 tane yerçıkıo birinci si isim 2.si şifre 3.sü msn oraya kaydoldum kabul etti rappelz ide indirdim ama açılmıyo kabul etmiyo arkadaşlar bulan varsa eğer zamanla filan açılıyorsa bi yazarsanız sevinirim:d hee bideerror log mu ney yazıyıo

 5. arkadaşlar ben oynuom ama 1 hayvan öldürüom hemen kapanıo lütfen bilen biri varsa yardım etsin rica ederim

 6. arkadaşlar oyunu oynuyorummm ama 1 hayvan öldürüom kapanıo iletişim kesilio lütfen yardım eden yalvarırım ya adamın biri bana yardım etsin bilen pm atsın:)

 7. @berkan
  yaww bana daa bende 39 lwl wardaa sildim bir nedenle sonra yine yükledim yükledikten sonraa tıklıorum bişe olmuo kur yazısı çıkıo 1 saniye geçmeden kapanıo

 8. ben de oynuyorum rapplez adım sila beni çaylaklar adasında bulabilirsiniz yaşım 13

 9. ya bu oyunda en güçlü karakter hangisi oynayıpta bilenler cevap yazsın lütfen.