Nokia E63 Turkcell kampanyası bedava konuş mesajlaş internete gir

Turkcell, 3G teknolojisine uygun Nokia E63 akıllı cep telefonunu, birbirinden cazip tekliflerle bireysel ve kurumsal müşterilerinin hizmetine sunuyor. 12, 18, 24 aylık kontratlı taksitlerle Nokia E63 sahibi olan Turkcell’liler, Turkcell’lilerle yurt içi haftada iki gün bedava konuşup bedava mesajlaşacak, ayda 1 GB datayı ücretsiz indirecek. Nokia E63’e 280 Euro’luk peşin fiyatına sahip olmak isteyen Turkcell’lileri de birbirinden sürpriz hediyeler bekliyor.

Turkcell’in sunduğu kontratlı teklifle, faturalı bireysel hat sahibi aboneler 3G uyumlu Nokia E63’e, aylık 59 TL’lik taksitlerle 18 ay vadeyle sahip olabilecek. Faturalı kurumsal hat sahibi aboneler ise 12 ay X 79 TL, 18 ay X 59 TL ya da 24 ay X 50 TL’lik kontratlı teklifle Nokia E63 sahibi olabilecek.

3G uyumlu Nokia E63 akıllı telefon; zamandan ve mekandan bağımsız olarak e-posta alıp gönderme, bilgiye ulaşma gibi işlemleri kolayca yapabilme özelliğine sahip. Turkcell müşterileri Nokia E63 ile bu yılın Temmuz ayının sonunda hayata geçmesi beklenen 3G teknolojisine bugünden hazır olacak.

nokia-e63

Turkcell Nokia E63 kampanyasıyla özellikle e-posta ve mesajlaşma fonksiyonlarını aktif kullanan ve bu işlemleri uygun fiyatlı bir mobil cihazla yapmak isteyen tüketiciler için cazip bir seçenek sunuyor.

Nokia E63, mobil internet ve e-posta özellikleriyle ön plana çıkıyor. Cihaz, Mail for Exchange üzerinden iş e-postalarına ve POP3/IMAP üzerinden kişisel e-postalara kolay erişim sağlıyor. İnternet özelliğinin yanı sıra 2 MP kamera, pratik kolay kullanımlı klavye, WLAN, müzikçalar, 3.5 mm kulaklık çıkışı ve Facebook’a erişim gibi özellikler sunuyor.

Nokia E63 kampanyası sürpriz hediyelerle dolu!

Faturalı bireysel ve kurumsal aboneler kontratlı tekliflerden yararlandıklarında ayrıca, haftada iki gün bedava konuşma ve SMS hediyesi ile birlikte, aylık 1 GB datayı ücretsiz kullanma hakkı kazanacak. İki gün bedava konuşma ve mesajlaşma bir fatura dönemi için 64 saat ve 1000 sms ile sınırlıdır. Avantajlarla dolu kampanyadan en az 6 aylık faturalı hat sahipleri yararlanabilecek.

Turkcell’in kontratlı teklifi dışında, faturalı ve Hazır Kartlı tüm Turkcell’liler 3G uyumlu Nokia E63’e peşin 280 Euro’ya da sahip olabilecek. Ayrıca kontratsız teklif için peşin fiyatına 8 taksit imkanı kampanyaya dahil World üye işyerlerinde World Card’lar için geçerlidir. Bu tekliften yararlanan bireysel ve kurumsal faturalı hat sahipleri, ayrıca Turkcell’lilerle ayda 1.000 dakika bedava konuşacak. Hazır Kartlı müşteriler ise 1 ay boyunca yükledikleri her 150 kontör karşılığında 1 hafta kullanım süreli 1.000 kontör hediye kazanacak. Faturalı ve Hazır kartlı müşteriler ayrıca 1 aylık 100 MB Internet paketini ücretsiz kullanacak.

8 Mayıs-12 Temmuz 2009 tarihleri arasındaki Nokia E63 akıllı telefon kampanyasında hediye kontör ve dakikalar Turkcell içi ve yurtiçi kullanımlarda geçerli olacak.

Yorum yapın