TTNet Müzik

TTNet Müzik, TTNet ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir repertuarla yerli müzik eserlerini yasal olarak bilgisayarlarına indirme ve dinleme hakkı sağlayan, ayrıca müzik dünyasındaki ilgili çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler sunan, sevdiğiniz sanatçılara ait fotoğraflar ve röportajların yer alacağı bir müzik portalı. Tarkan’ın son albümü Metamorfoz da TTNet Müzik üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

TTNet Müzik

TTNetMüzik’e www.ttnetmuzik.com adresinden giriş yaptıktan sonra üye ol tuşuna basarak üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. Siteye üye olabilmeniz için size TTMail e-posta adresiniz sorulacak, TTNetMüzik üyelik şifreniz ttmail.com uzantılı e-posta adresinize gönderilecek. Üyelik başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ttmail.com e-posta adresinizi kontrol edin. TTMail kullanıcı adınız ve TTMail e-posta kutunuza gelen şifre ile TTNetMüzik’e girerek hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

TTMail, TTNet’in tüm ADSL abonelerine sunduğu ücretsiz e-posta servisi. Eğer henüz ttmail.com uzantılı eposta adresinizi almadıysanız, hemen almak için tıklayınız.

ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?

Evet; en düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4GB kotalı paket aboneleri TTNet Müzik Standart üyelik kapsamında her ay 10 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebiliyor. 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketi sahipleri TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında ayda 500 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebiliyor. TTNetMüzik tarafından hakları özel olarak satın alınmış albümler de sadece Gold üyelerin kullanımına sunulmuştur. (Örn. Tarkan – Metamorfoz)

Tarkan’ın son albümüne nasıl erişeceğim?

Hakları özel anlaşmalarla temin edilen eserler sadece Gold abonelik kapsamında kullanıma sunulmuş. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketi sahipleri sahip oldukları TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında Tarkan’ın son albümü Metamorfoz içinde yer alan eserlere Arama kutucuğu ile erişebilirler. Bunun için “TARKAN METAMORFOZ” şeklinde bir arama yapmak yeterli. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı ADSL abonelik paketi sahibi kullanıcılar TTNetMüzik Gold üyelik paketi satınalarak albümdeki eserlere erişim hakkı kazanabiliyor.

Mevcut ADSL 1Mbps hız, 4GB kotalı paket aboneliğimi değiştirmeden ayda 500 şarkıyı indirebilme ve Tarkan’ın son albümüne erişmemin bir imkanı var mı ?

Evet, 1M 4GB müşterileri TTNetmuzik Gold Üyelik’e 29 Şubat 2008 tarihine kadar çok özel fiyat ile ayda sadece 2 YTL ödeyerek üye olabilir ve 1Mbps/6GB ve üstü abonelerinin yaralandığı Gold Üyelik haklarından siz de yararlanabilirsiniz. Gold üyelik haklarından hemen yararlanmak için 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezini arayarak paketinizi başlatabilirsiniz. 1 Temmuz 2008’den itibaren TTNetMüzik Gold üyelik aylık ücreti ise 5 YTL.

ttnetmuzik.com

Yorum yapın

TTNet Müzik” üzerine 14 yorum

  1. ya biz bu ttnet vitamine nasıl üye olacağız paramı vereceğiz offf sinir oldum birde çok güzel diyorlar ama bana göre çok çirkin..

  2. arkadaşlar ben güzel güzel indiriyorum çokta güzel bir site müziklerde çok kaliteli

  3. günlerdir uğraşmama rağmen sadece müzik dinlemeyi başarabildim bence reklamlarda abartılanlar doğru değil reklama harcanan paralarla insanları kandırmak değil onlara iyi ve dürüst hizmet verirseniz sevinirim

  4. ben tt net üyesiyim bunu faturamd da görülmekte ama yasal müzik indiremedim sebebi ne acaba merak ediyorum faturada iki ytl yi her ay boşuna mı ödüyorum varsa iptal etmek istiyorum

  5. slm arkdşlr ya ben yeniyim özr bırak müzik indirmeyi ben daha abone bile olamıyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorm

  6. müzik falan diyorsunuz kota felan ama ne müzik indiriliyor ne resim ben adsl ttnet internet aldım ama siteden yararlanamıyorum. yardımcı olursanız sevinir. hasan