Web 2.0 rozetleri badges

Web 2.0 Rozetleri (badgets) hazırlayabileceğiniz siteler ve photoshop ve gimp gibi programlarla nasıl rozet yapılacağına dair derslerin bulunduğu sitelere ait bağlantılar.

Web 2.0 ROZETLERİ

Web 2.0 Badges – Web 2.0 rozetleri oluşturabileceğiniz bir site. renk renk çeşit çeşit rozetler var.

Image

Fresh Badge – Bir çok değiştirilebilen ayarı olan sitede çok farklı rozetler yapabilirsiniz.

Image

adClustr – ZIP dosyasının içinde 125×125 pixel boyutlarında 3 renkte (pembe, siyah ve mavi) 6 adet web 2.0 rozeti var. Dosyalar JPG ve PNG biçimlerinde.

Image

Deziner Folio – Gerçekten çok hoş rozetlerin bulunduğu psd ve png formatlarında kullanabileceğiniz bir zip dosyası.Bağlantıda psd dosyasını photoshop ta nasıl kullanabileceğinize dair bir açıklama da (ingilizce) var.

Image

BittBox – Vektör tabanlı rozetlere ihtiyacınız varsa işte size süper bir kolleksiyon. AI, EPS, SVG, PNG, JPG biçimlerinde olan dosyaları düzenlemek için Illustrator ya da Inkscape kullanabilirsiniz.

Image

Official Seal Generator – Bu site ile harika rozetler oluşturabilirsiniz. Rozetlerin içine istediğiniz bir amblemi yerleştirebilir, renk çerçeve gibi bir sürü değişkeni istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Image

DevinArt – 63 adet png formatında rozet. Zip dosyası  içinde psd dosyası da var.

Image

Photoshop Tutorial – Sıfırdan Web 2.0 rozeti photoshop ta nasıl hazırlanır? İşte bunun cevabınıı bir kaç adımda öğrenebileceğiniz bir ders.

Glossy Photoshop Tutorial – Sıfırdan Web 2.0 rozeti photoshop ta nasıl hazırlanır? İşte bunun cevabını bir kaç adımda öğrenebileceğiniz başka bir ders.

Yorum yapın