Parrot araç kitiyle favori şarkılarınızdan ayrı kalmayın!

Bluetooth® araç kitleriyle mobil teknoloji pazarına yön veren Parrot, sürüş esnasındaki güvenliği artıran ve konforu yükselten ürünler sunmaya devam ediyor. Sade ve zarif tasarımı, yüksek çözünürlüklü OLED ekranıyla Bluetooth® araç kiti Parrot MK6100, eller direksiyonda telefon görüşmeleri yapmanıza imkan sağlıyor. Araç içi gürültüyü azaltarak mükemmel bir görüşme kalitesi sağlayan Parrot MK6100, konuşma süresince araç radyosunun sesini kesiyor. Aynı zamanda ses tanıma ve sesle arama özelliği ile sürücünün gözünü yoldan ayırmasına gerek kalmıyor.

Favori şarkılarınızdan ayrı kalmayın!
Parrot MK6100, telefonunuzdaki (Bluetooth A2DP destekli) veya iPod’unuzdaki (Bluetooth adaptör ile) müzikleri kablosuz olarak aracınızın ses sisteminden yüksek kaliteyle dinlemenizi sağlıyor. Üstelik Parrot MK6100’ün kumandasından kaynak cihazınızdaki müzikleri kontrol edebiliyorsunuz.

Yüksek ses kalitesi
MK6100, Parrot’ın kendi geliştirdiği Sayısal Sinyal İşleme (Digital Signal Processing) teknolojisiyle birlikte gürültü azaltıcı yeni ve etkili yazılımı Parrot Beamforming teknolojisini de içeriyor. Parrot Beamforming teknolojisi ve çift mikrofon, insanın iki kulağı gibi çalışıyor; böylece sizin sesiniz ön plana çıkıp diğer sesler elimine ediliyor.

Rahat kullanım
Cep telefonundaki numaraları senkronize eden Parrot MK6100, gelen aramaları da ekranda gösteriyor.

Parrot MK6100, araçta direksiyona monte edilebilen, radyo frekanslı kumandası ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kumanda, adres defterinden arayacağınız kişiyi seçmenizi ya da dilediğiniz şarkıyı dinlemenizi kolaylaştırıyor. Araçtan ayrılırken yerinden kolayca çıkan Parrot MK6100 ekranını yanınıza alabilirsiniz.

Özellikler

o Bluetooth cep telefonu (A2DP profilli) veya Bluetooth MP3 çalardan kablosuz müzik aktarımı (Audio Streaming)
o Entegre 30W dijital amplifikatör
o OLED (128×32 piksel) ekranda çağrı görüntüleme ve numara arama
o Rehberdeki isimleri sesli okuma (Text to speech) özelliği
o Ses tanıma, sesle arama (150 isme kadar)
o Yeni eko giderici, gürültü azaltıcı (Parrot Beamforming®)
o Telefon rehberi senkronizasyonu
o Çağrı bekletme ve tekrar arama
o Çoğul kullanıcı, 5 telefonla eşleşme
o Türkçe sesli menü erişimi
o Müziği kontrol edebilen 6 tuşlu kumanda ünitesi, çevirmeli ses kontrolü
o Telesekreter erişimi (DTMF)

Yorum yapın

Parrot araç kitiyle favori şarkılarınızdan ayrı kalmayın!” üzerine bir yorum

  1. Ilk arac kitimdi. Kullanimi cok kolay. 1 ay once yeni aracima MKi9200 takdirdim. MK6100’den eksigi yok, fazlasi var! Herkese siddetle tavsiye ediyorum!Irtibat bilgileri, gelen cagrilar, son yapilan aramalar, cevapsiz aramalar gibi standart cep telefonu bilgilerini ekranda gorebilmek cok faydali. Arac calisir calismaz arac kitim cep telefonumla baglantiya geciyor. Bu sayede aracima bindigim andan itibaren cep telefonumla ilgim tamamen kesiliyor. Araci olan herkese bir tane lazim.