Google Takvim ile randevularınızı organize edin

Ücretsiz, çevrimiçi paylaşılabilir takvim hizmeti olan Google Takvim ile, yaşamınızdaki tüm önemli etkinlikleri – doğum günleri, yeniden bir araya gelmeler, küçük maç organizasyonları, doktor randevuları – tek bir yerde izlemek çok kolay.
Google Takvim’i kullanarak, etkinlikleri ve davetleri çaba harcamadan ekleyebilir, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilir (veya kendinize saklayabilir) ve hoşunuza gidebilecek etkinlikler için web’de arama yapabilirsiniz.

Google Takvim Turu Takvim uygulaması hakkında çok güzel bir sunum içeriyor. Mutlaka izleyin.

Google Takvim e buradan ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Takvim Paylaşma: Şirketinizin voleybol takımı için bir takvim oluşturun ve listedeki herkesle paylaşın. (Pasörünüz artık antrenmanı hiç unutmayacak.) Veya birbirinizin programlarını yan yana görebilmeniz için arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Davetiyeler: Etkinlik davetiyeleri oluşturun, arkadaşlarınıza gönderin ve insanların verdikleri yanıtların ve yaptıkları yorumların tümünü tek bir yerde koruyun. Kendileri Google Takvim’i kullanmıyor olsalar bile, arkadaşlarınız davetiyenizi alabilir ve yanıt gönderebilirler.

Ara: Baxter ailesinin mangal partisinin tarihini bulun (bu yaz içinde olduğunu biliyordunuz). Veya, ilgilendiğiniz yeni etkinlikleri keşfetmek için herkese açık takvimlerde arama yapın ve bulduğunuz etkinlikleri kendi takviminize ekleyin.

Mobil Erişim: Etkinlik hatırlatıcıları ve bildirimler cep telefonunuza gelsin.

Etkinlik Yayınlama: Kuruluşunuzun etkinliklerini dünyayla paylaşın.

Ücretsiz olan Takvim servisine Google Hesabınız varsa, zaten kaydolmuşsunuz demektir. Google Takvim ana sayfasını ziyaret edin, Google Hesabınızın e-postasıyla şifresini girin ve “Giriş yap” düğmesini tıklayın.

Hala bir Google hesabınız yoksa, Google Takvim ana sayfasını ziyaret edin ve “Şimdi bir hesap oluşturun” bağlantısını tıklayın.

Şu soruların cevabına buradan erişebilirsiniz.

Nasıl etkinlik oluştururum?
Takvim görünümlerini nasıl değiştiririm?
Takvimleri nasıl eklerim?
Google Takvim’i nasıl yazdırırım?
Google Takvim hangi dilde kullanılabiliyor?
Takvim’de klavye kısayol tuşları var mı?
Mini takvimdeki bazı tarihler neden kalın yazılmış olarak görünüyor?
Google Takvim’i ana sayfam yapabilir miyim?
Google Takvim’i Bağlantılar çubuğuna nasıl eklerim?

Google Takvim Yardım Merkezine ise buradan ulaşın.

Yorum yapın