Bilgisayarda Nasıl Video Çekilir ve Düzenlenir?

Camtasia dünyada en çok tercih edilen ekran kaydı yapabilen video kayıt ve düzenleme programıdır. Ekran kaydı alan bu program ile çektiğiniz ekran kaydı videoları üzerinde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Birçok efekt ekleyebileceğiniz video düzenleme aracı sayesinde ekran kaydınızı görsel bir şölene dönüştürebilir ve sunumlarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Camtasia Studio akıllı, güçlü ve kullanımı kolay bir programdır. Tanıtım, demo videolarınızı Camtasia Studio ile yaparsanız çalışmalarınız profesyonel çalışmalar gibi gözükecektir.

Ekran aktivitelerinizi çok kolay kaydedebilirsiniz. İsterseniz PowerPoint, webcam, veya ses kayıtlarınızı da Camtasia Studio ile kaydedebilirsiniz. HD kalitesindeki kaydettiğiniz ekran aktivite videolarınızı internet sitenizde yayınlayabilir, blogunuza koyabilir, CD/DVD’ye yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir cihazlara da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Yeni versiyonda HD desteği, zaman kazandırıcı klavye kısayolları, ses ve video düzenleme özelliklerine yenilikler eklenmiştir.

Programı burdan download edebilirsiniz.

Yorum yapın

Bilgisayarda Nasıl Video Çekilir ve Düzenlenir?” üzerine 30 yorum

  1. webcam ile şöyle çekiceksin web cam aç diosun bilgisayarına oda dioki tamam abicim ablacım sonra açılıyor 😀 xD

  2. arkadşlar ben webcama girdim ama nasıl çekecem bilmiyom anlatın bilenler nolur ya vebcamda hangi seçeneği seçip yapcam adam gibi anlatın bilen varsa noglurrrr mesela şöyle anlatın webcama gir ordamn dosyaya gir gibi felan anlatın yahu

  3. ya arkadaşlar gta oynarken drift yapıorum onun videosunu çekmek istiorum nasıl çekeceğim…

  4. haklısın özgür adam gibi yazın bizde öğrenelim adam gibi yazmayacaksanız kamera ne işe yarar

  5. nasıl webcam ile video çekilir lütfen gösterin veya yazın lütfenn